0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з дипломатії на замовлення

Замовте контрольну роботу з дипломатії, яка буде виконана на належному рівні та в зазначені терміни!

Дізнайся вартість контрольної з дипломатії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з дипломатії?

Щоб оформити заявку, студенту знадобиться зовсім мало часу, достатньо надіслати замовлення та дочекатися результатів його розгляду. Для цього потрібно зробити наступні кроки:

 1. Реєстрація, яка дозволяє отримати доступ в особистий кабінет та замовити контрольну з дипломатії. Після входу на сайт агентства Магістр та натискання кнопки «Замовити» відкривається реєстраційна форма, в якій вказується основна інформація: тип роботи, ім’я замовника та його електронна адреса. Саме електронна адреса, як логін, може використовуватися для входу в особистий кабінет. Також можна зайти, натиснувши посилання, яке надсилається в електронному листі чи смс-повідомленні.
 2. Оформлення заявки, яке проводиться в особистому кабінеті. У спеціальній формі вказується тема роботи, її обсяг, унікальність, терміни написання та інші вимоги. Бажано надіслати методичні рекомендації, які будуть використовуватися автором при підготовці завдання. Крім вимог до контрольної роботи, надається інформація про замовника: ВНЗ, курс, на якому він навчається, та його номер телефону.
 3. Визначення вартості замовлення та внесення завдатку. Точна вартість визначається після розгляду заявки замовника. З урахуванням вимог до роботи підбирається автор. Повідомлення з результатами розгляду протягом доби надсилається замовнику. Він приймає рішення щодо подальшої співпраці з обраним автором та, якщо його все влаштовує вносить завдаток. Це половина вартості контрольної роботи. Якщо запропонована ціна здається йому високою, він повідомляє про це менеджера агентства. Той пропонує два варіанти: анулювання заявки та підбір іншого автора, який погодиться на меншу ціну. Досвід цього автора, як і його кваліфікація, можуть бути невеликими. Відповідно, це може вплинути на результати його роботи.
 4. Оплата всієї контрольної з дипломатії. Переказати гроші можна в особистому кабінеті, скориставшись такими сервісами, як Platon чи Liqpay. Завдяки цьому файл з готовим замовленням завантажиться автоматично. До того, як буде оплачена вся робота, можна ознайомитися з її першою частиною.
 5. Поправки, які вносяться безкоштовно. Щоб їх зробити, потрібно прикріпити до вкладки «Доопрацювати» файл, в якому зібрані всі зауваження викладача.
 6. Оцінка, яка ставиться автору за зроблену ним роботу. В особистому кабінеті можна написати зауваження та попросити, щоб його було опубліковано на сайті.
Менеджери агентства Магістр проконсультують з будь-якого питання, пов’язаного з замовленням контрольних робіт з дипломатії та інших предметів. Спілкування з ними відбувається в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з дипломатії слід довірити авторам агентства Магістр?

Багато студентів вже встигли скористатися послугами агентства Магістр та замовити контрольну роботу з дипломатії. Вони змогли оцінити всі переваги співпраці. Насамперед, слід зазначити, що студент отримує на руки грамотне та правильно оформлене замовлення. Замовник може бути повністю впевнений у тому, що воно буде виконане не тільки своєчасно, а й якісно, адже за його виконання візьмуться кваліфіковані фахівці, які мають необхідний рівень знань і повністю розуміються на заданій темі.

Ще кілька аргументів на користь агентства Магістр:

 • Зручна та проста форма замовлення;
 • Доступна вартість на послуги, знижки для постійних замовників 10%;
 • Кожна виконана робота проходить перевірку на плагіат;
 • Гарантії своєчасного виконання завдання;
 • Можливість замовити контрольну роботу з дипломатії будь-якого рівня складності;
 • Безкоштовні доопрацювання, супровід до здачі.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Має право клієнт на ознайомлення з контрольною до її повної оплати?
Не має. Він може прочитати тільки першу частину замовлення, щоб впевнитися, що вона виконана належним чином. Після переказу всієї суми він зможе завантажити її повністю.
Чи матиме контрольна робота бажану унікальність?
Матиме, якщо зазначити її рівень при оформленні замовлення. Також бажано вказати сервіс перевірки на плагіат, який вимагається ВНЗ. Навіть якщо цього не буде зроблено, текст контрольних робіт з дипломатії є унікальним. Він перевіряється в eTXT.
Хто працює над написанням контрольних в агентстві Магістр?
В агентстві працюють автори з різним досвідом та кваліфікацією. Вони обираються в залежності від складності замовлення, а також від того, який результат хоче отримати замовник та скільки він готовий на це витратити.
На яку ціну можна розраховувати, якщо замовити контрольну роботу з дипломатії в агентстві Магістр?
На ціну замовлення впливають вимоги, які встановлюються ВНЗ та викладачем. Тому вона стане відомою після їх розгляду та оцінки.
Чи виконуються термінові замовлення?
Виконуються. Термін їх написання – один день. Звісно, це буде коштувати дорожче, ніж стандартне замовлення.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін