0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з підприємництва на замовлення

Якщо ви не хочете втрачати репутацію сумлінного студента і при цьому сумніваєтеся у своїх силах, краще не ризикувати, а замовити контрольну роботу з підприємництва в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з підприємництва
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 486
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з підприємництва?

Агентство Магістр протягом багатьох років виконує різні види студентських робіт. Звернувшись в нього, можна замовити контрольну роботу з підприємництва. Його автори за цей час здобули позитивні відгуки від тисяч вдячних клієнтів. Для того, щоб оформити замовлення на сайті агентства, необхідно виконати наступні дії:

 1. Пройти реєстрацію. Для цього слід вказати у формі, яка відкрилась після натискання кнопки «Замовити», своє ім’я, електронну пошту та роботу, яка буде замовлятися.
 2. Оформити заявку. Щоб швидко знайти автора, який відповідає певним вимогам, треба вказати у заявці якомога більше інформації, включаючи назву предмету, тему роботи, кількість сторінок, потрібну унікальність, термін виконання та ін. Також треба зазначити особисті дані, а саме ВНЗ, курс та номер телефону. Крім заявки, подається методичка, яка береться за основу при виконанні контрольних робіт з підприємництва.
 3. Визначитися з вартістю контрольної роботи та з іншими умовами її виконання. Після вивчення вимог підбирається компетентний виконавець та визначається вартість замовлення. Відповідне повідомлення відправляється замовнику. Якщо йому все підходить – вноситься завдаток. Якщо ні – відхиляється заявка. Також можна попросити підшукати автора з меншим досвідом, який погодиться зробити контрольну за більш доступною ціною. В такому разі треба бути готовому до того, що низька ціна позначиться на якості контрольної чи на терміні її написання.
 4. Розрахуватися з агентством Магістр за виконану роботу. Для цього варто скористатися можливостями свого особистого кабінету та переказати кошти за допомогою Platon або Liqpay. Це дасть можливість одразу після оплати скачати готове замовлення. Слід зазначити, що завдаток, який вноситься після узгодження вартості контрольної, - це половина її загальної вартості. Друга половина сплачується після отримання повідомлення про готовність замовлення.
 5. Прикріпити файл, в якому містяться зауваження до контрольної для внесення поправок. Така послуга надається безкоштовно.
 6. Поділитися враженнями про роботу автора, поставивши йому оцінку в особистому кабінеті. Замовник має право написати зауваження, яке може бути опубліковане на сайті.
Вирішення всіх питань, пов’язаних з замовленням контрольних робіт з підприємництва, проходить в чаті та по телефону. Для цього на сайті агентства Магістр створені всі можливості.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з підприємництва довіряють Магістру?

В інтернеті активно продаються готові студентські роботи. Однак купувати їх не варто через низьку унікальність та велику кількість помилок. До того ж практично неможливо знайти варіант, який відповідає конкретно заданій темі.

Якщо замовити контрольну з підприємництва з урахуванням індивідуальних вимог, то це принесе студенту максимально високий бал. Звернення в агентство Магістр – розумне рішення з наступних причин:

 • контрольні роботи пишуть викладачі найкращих ВНЗ України;
 • готові замовлення мають високу якість та унікальність. Вони відповідають встановленим вимогам;
 • замовлення можна зробити через інтернет із будь-якої точки країни;
 • оплата послуг здійснюється поетапно, зручним способом, у тому числі можна зробити оплату зі свого особистого кабінету;
 • супроводження роботи та зв’язок з клієнтом підтримується до отримання позитивної оцінки викладача.
Автори агентства Магістр роблять свою роботу на совість. Тому замовити в них контрольну – це здобути високий бал та підвищити свою репутацію в очах викладачів та однокурсників.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна неоплачена контрольна робота для ознайомлення?
Прочитати контрольну роботу повністю можна тільки після її повної оплати. До цього моменту замовнику, який вніс завдаток, доступна тільки половина виконаного завдання. Оплата, проведена в особистому кабінеті, гарантує автоматичне завантаження файлу з контрольною.
Автор писатиме контрольну самостійно? Робота буде унікальною?
Для автора важлива репутація. Він знає, як важливо, щоб робота була унікальною, тому пише тільки оригінальні тексти. Якщо потрібна робота з певним рівнем унікальності, це треба зазначити в замовленні. Також треба вказати сервіс для її перевірки. В іншому разі використовується eTXT.
Хто виконує контрольні роботи з підприємництва?
Контрольні роботи з такого предмету, як підприємництво, виконує досвідчений та кваліфікований автор, який добре розбирається в темі. Його рівень обирається в залежності від складності завдання та впливає на його вартість.
Скільки коштує замовити контрольну роботу з підприємництва?
Щоб назвати точну ціну, менеджерам потрібно знати вимоги щодо обсягу та унікальності. Багато що залежить від теми та рівня її складності. Ціна підвищується, якщо клієнт хоче, щоб замовлення виконали терміново. Тому звертайтеся до агентства завчасно.
Чи буде готова контрольна робота у вказаний термін?
Автори агентства розуміють, наскільки важливо здати контрольну у термін, тому завжди виконують роботи вчасно. Більш того, якщо потрібно, замовлення буде виконано за один день.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін