0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Значення навчальної дисципліни Інформаційно-аналітична діяльність для студентів напрямку підготовки Документознавство та інформаційна діяльність (ID:211981)

Тип роботи: реферат
Сторінок: 19
Рік виконання: 2016
Вартість: 50
Купити цю роботу
Зміст
ЗМІСТ Вступ 3 1. Засади вивчення проблеми професійної підготовки документознавців 4 2. Значення підготовки документознавців для інформаційного суспільства 7 3. Компетентнісний підхід у підготовці майбутніх документознавців на прикладі дисципліни "Інформаційно-аналітична діяльність" 13 Висновок 18 Список літератури: 19
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Вступ Навчальний курс з основ інформаційно-аналітичної діяльності (далі — ІАД) спрямований на вивчення теоретичних, методичних, організаційних та прикладних аспектів реалізації головних напрямів інформаційно-аналітичної роботи. Перелічимо основні значення для студентів цього курсу: По-перше, активний розвиток ІАД у вітчизняних державних і коме-рційних установах набув характеру однієї з істотних тенденцій остан-нього часу. Її актуалізація обумовлена рядом об'єктивних факторів: з одного боку, це демократизація соціального життя, розвиток ринкових відносин, лептимність. бурхливий розвиток підприємницької діяльності, а з іншого. — пов'язане з ними підвищення значимості інтелектуальної складової при прийнятті рішень в управлінській та інших сферах суспільного життя, а також зростаючий потік інформації, необхідний для прийняття управлінських рішень та здійснення інших видів суспільної діяльності. По-друге, в останні роки відбулося досить широке визнання соціа-льного статусу ІАД. яке характеризується цілим рядом ознак (інформо- ваність суспільства про існування аналітики, визнання феномену аналі-тики як інструменту управління складними процесами, засоби розкриття сутності подій, що відбуваються, та у прогнозуванні їхнього подальшого розвитку, формування уявлення щодо професіонального аналітика як експерта, який володіє ексклюзивним знанням). Відбувається становлення професійного співтовариства аналітиків, посилення відкритості ІАД. її результатів. По-третє, відбуваються суттєві структурні зміни аналітики, пов'язані з посиленням її професіоналізації та спеціалізації, поглибленням поділу праці. Стрімко йде всебічна технологізація аналітичної діяльності. насичення сучасним програмно-комп'ютерним забезпеченням, евристичними методами пі знання.