0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

1.Правове положення фізичних осіб в міжнародному приватному праві. 2.Поняття іноземців в Україні. 3.Правове положення іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні. 4.Особистий закон фізичної особи в міжнародному приватному праві . 5.Правоздатніст (ID:619653)

Тип роботи: інше
Дисципліна:Міжнародне право
Сторінок: 12
Рік виконання: 2021
Не продається
Вартість: 0
Автор більше не продає цю роботу
?

Основні причини, чому роботи знімають з продажу:

  1. Автор роботи самостійно зняв її з продажу
  2. Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
  3. На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботи
Зміст
1.Правове положення фізичних осіб в міжнародному приватному праві. 2.Поняття іноземців в Україні. 3.Правове положення іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні. 4.Особистий закон фізичної особи в міжнародному приватному праві . 5.Правоздатність та дієздатність (цивільна, трудова, шлюбно-сімейна) іноземців в Україні. 6.Колізійні питання дієздатності іноземців. 7.Колізійні питання безвісної відсутності та оголошення особи померлою в міжнародному приватному праві . 8.Соціальне забезпечення іноземців. 9. Правові режими іноземців. 10. Правове положення українських громадян за кордоном.
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
1.Правове положення фізичних осіб в міжнародному приватному праві. Серед суб'єктів міжнародного приватного права важливе місце у правовідносинах посідають фізичні особи, правовий статус яких може бути різноманітним. Переважно у доктрині, законодавстві, практиці до цих осіб застосовують поняття "іноземці". Воно вважається широким за змістом і включає вужчі за значенням поняття: "іноземний громадянин", "особа без громадянства" (апатрид), "особа з кількома громадянствами" (біпатрид) та ін. Поняття, що виражаються вказаними термінами, не завжди визначаються у джерелах права та доктрині держав. Якщо ж вони й містять такі визначення, то останні не є однаковими. Сукупність прав, свобод та обов'язків іноземців у державі перебування, що гарантуються нею, утворюють їхній правовий статус, який у міжнародному приватному праві часто залежить від: 1) виду правового зв'язку особи з державою (іноземні особи, особи без громадянства, особи з кількома громадянствами, біженці та ін.); 2) терміну перебування у державі (постійно проживають, тимчасово перебувають); 3) мети перебування у державі (виконання службових обов'язків, підприємницька діяльність; виконання певної роботи, навчання, підвищення кваліфікації, стажування, лікування, знаходження у приватних справах тощо); 4) притаманності особам імунітетів і привілеїв (працівники дипломатичних і консульських установ). Статус фізич