0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

1.Загальна характеристика договору міжнародної купівлі-продажу (поставки): місце серед інших договорів у міжнародному приватному праві, поняття (дефініція) договору та юридично значимі особливості його окремих видів. 2.Правове регулювання відносин купівл (ID:619739)

Тип роботи: інше
Дисципліна:Міжнародне право
Сторінок: 14
Рік виконання: 2021
Не продається
Вартість: 0
Автор більше не продає цю роботу
?

Основні причини, чому роботи знімають з продажу:

  1. Автор роботи самостійно зняв її з продажу
  2. Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
  3. На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботи
Зміст
1.Загальна характеристика договору міжнародної купівлі-продажу (поставки): місце серед інших договорів у міжнародному приватному праві, поняття (дефініція) договору та юридично значимі особливості його окремих видів. 2.Правове регулювання відносин купівлі-продажу у міжнародному обороті: особливості, джерела, співвідношення матеріального та колізійного методів: 2.1.Уніфіковані джерела колізійного права; 2.2.Уніфіковані матеріально-правові джерела; 2.3.Недержавне регулювання та lex mercatoria. 3.Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі–продажу товарів від 11 квітня 1980 року (Віденська конвенція): загальна характеристика та сфера застосування. 4.Укладення та форма договору купівлі-продажу за Віденською конвенцією. 5.Підходи Віденської конвенції щодо визначення прав та обов’язків сторін договору купівлі-продажу 6.Питання відповідальності за порушення договору купівлі-продажу та наслідків його розірвання за Віденською конвенцією: 6.1. Істотне порушення договору 6.2. Передбачуване порушення договору; 6.3. Засоби захисту в разі порушення договору; 6.4. Значення вини для відповідальності за Віденською конвенцією та категорія «перешкоди поза контролем сторони». 7.Міжнародні правила тлумачення торговельних термінів «Інкотермс»: основні положення. 8.Конвенція про позовну давність у міжнародній купівлі-продажу товарів (Нью-Йорк, 1974 р.): загальна характеристика.
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
1.Загальна характеристика договору міжнародної купівлі-продажу (поставки): місце серед інших договорів у міжнародному приватному праві, поняття (дефініція) договору та юридично значимі особливості його окремих видів. Серед договірних відносин у міжнародному приватному праві договір міжнародної купівлі-продажу посідає особливе місце. Купівля-продаж історично була однією із найперших форм міжнародного обігу, який протягом довгого часу переважно зводився до торгівлі. Значна кількість інститутів міжнародного приватного права першопочатково постала саме задля регламентації відносин купівлі-продажу між контрагентами з різних країн. Проте і сьогодні розглядуваний договір є одним із найбільш розповсюджених правових інструментів у міжнародному приватному праві . Значення купівлі-продажу серед інших договорів міжнародного характеру пояснюється не тільки кількісними показниками, але й тим, що у багатьох випадках вона виступає своєрідним зосередженням інших приватноправових відносин, ускладнених іноземним елементом, або її елементи зустрічаються (і нерідко домінують) у так званих змішаних договірних зобов’язаннях, або ж договір купівлі-продажу генетично лежить в основі якоїсь іншої договірної моделі. Окрім того, регламентація відносин купівлі-продажу у міжнародному обороті характеризується значним ступенем розробленості та уніфікованості, доволі високим рівнем юридичної техніки, що, зокрема, обумовлює можливість субсиді