0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Вживання англійських кількісних числівників у романі Дж. Роулінг “Гаррі Поттер і Орден Фенікса” та специфіка їх відтворення українською мовою: корпусний підхід (ID:1123235)

Тип роботи: курсова
Дисципліна:Філологія
Сторінок: 37
Рік виконання: 2022
Не продається
Вартість: 0
Автор більше не продає цю роботу
?

Основні причини, чому роботи знімають з продажу:

  1. Автор роботи самостійно зняв її з продажу
  2. Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
  3. На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботи
Зміст
ЗМІСТ   ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ SUMMARY ВСТУП РОЗДІЛ І. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ВИВЧЕННЯ ЧИСЛІВНИКІВ У СУЧАСНІЙ ЛІНГВІСТИЦІ     1.1Числівник як самостійна частина мови     1.2 Класифікація числівників у сучасній українській та англійській мовах     1.2.1 Розряди числівників за значенням і граматичними ознаками у сучасній українській та англійській мовах     1.2.2 Групи числівників за будовою у сучасній українській та англійській мовах      1.3 Кількісні числівники у сучасній українській та англійській мовах      1.4 Корпусний підхід у вивченні функціонування та способів відтворенняукраїнських та англійських кількісних числівників ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ДОДАТКИ
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
ВСТУП Останнім часом в умовах глобалізації відбуваються інтенсивні процеси словотворення. Найбільш рухомим і динамічним є лексичний рівень мовної системи, розвиток якої пов'язаний з появою нових слів і словосполучень. У зв’язку з цим важливим є розуміння словотвірної парадигми сучасної англійської мови, аналіз поверхневих і глибинних структур, тенденцій формального та семантичного існування досліджуваного об’єкта. Для числівника важливі для впізнання природи числових знаків похідні слова – денумеративи, похідні від них – питання самоорганізації, самоконтролю та самодоповнення, їх вимірювання в системі словотворення. Традиційне бачення частин мови простежується в працях вчених В.Виноградова, О.Демської-Кульчицької, В.Жуковської, О.Шуменко, Л.Щерби та ін. У працях С.Кубрякової, О.Леонтьєва, І. Мещанінова велика увага приділяється опису динаміки частини мови, використання різноманітних функцій у мовленні та тексті. Словотвірною ознакою частини мови є сукупність словотвірних моделей та набору словотвірних засобів поповнення словникового запасу певної частини мови, а також уміння визначати основи для поповнення словникового запасу інших частин мови. Усі частини мови, як зазначає В. В. Виноградов, генетично споріднені та взаємозалежні: прислівник утворився на основі прикметника; слова категорії стану - на основі іменників, прикметників і прислівників. Однією з частин мови є числівник, в основі якого лежать сема чисел.