066 005 53 74
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Працюємо
без вихідних!
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Звіт про проходження практики на замовлення

Наші фахівці знайдуть всю необхідну інформацію про компанію.

Дізнайся вартість звіту з практики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 560 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
175
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
23 716
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 12 років

У чому складність створення звіту про проходження практики

Насправді в Інтернеті можна знайти сотні готових звітів по проходженню практики. Але проблема завжди в одному. Необхідно все аналітичні дані завіряти мокрими печатками. А це значить, що студент повинен хоча б раз фізично знаходитися на підприємстві. Тому просто завантажити текстову роботу з Інтернету не вийде. Є також частина вишів, які вимагають не тільки звіт про практику, а й довідку про майбутнє трудове влаштування на даному підприємстві. Оскільки вишам поставлений план створювати фахівців, які знайдуть 100% роботу за фахом, від студентів вимагають надання таких довідок. Все це створює цілий ажіотаж навколо звіту про практику.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому вам варто у нас замовити звіт про проходження практики

Агентство Магістр надає платні послуги з написання звітів про проходження практики. Компанія зможе взяти замовлення із написання звіту з будь-якої компанії, якщо студент надасть звітність, завірену печатками. Фактично для того, щоб замовити звіт, необхідно звернутися у фірму або до приватної особи-підприємця за тим, щоб він зміг запевнити звітність печатками і поставити печатку на бланку про проходження практики. Такі бланки передаються тільки в ВНЗ, тому компанія не звітуватиме про взяття на роботу студента перед контролюючими органами. Зрештою, довідка не є гарантією того, що студент зможе перебувати на певній посаді тривалий час.

Наша компанія займається формуванням всієї документації, яка потрібна згідно з методичними вказівками, навіть якщо фізично в компанії такої документації немає. Ми можемо виконувати як теоретичну частину практичного завдання, так і сам звіт про проходження практики. Найбільш проблематичні для студентів - звіти з практики з обліку і аудиту, оскільки необхідно збирати документацію, яку найчастіше фізичні особи підприємці просто не ведуть.

Наші звіти по практиці є повноцінним розділом дипломної роботи. Якщо ви виберете дипломну роботу на схожу тему, вам фактично необхідно буде замовити тільки теоретичну частину і звести два документа в один. Замовляючи звіт з практики в нашій компанії, ви будете мати гарантію того, що ви зможете без проблем її здати і при цьому отримати вищий бал.

Команда наших фахівців завжди готова допомогти Вам написати звіт про проходження практики на замовлення. А Ви збережете сили та час для вирішення інших важливих для Вас завдань. Замовляйте!

Що про нас кажуть?
Іванка
24 Листопада
Надіслала магістерську викладачу, все добре. Дякую Вам, Алло, за те, що були завжди на зв'язку і за швидкі відповіді. Дуже добре, що саме Ви були "посередником" між мною і автором, зуміли знайти компроміс і підібрати влучні слова для обох сторін. Велике спасибі Наталі Петрівній за її професіоналізм, виконання всіх "забаганок" та розуміння.
ID: 3617ХХ
Анастасія
23 Листопада
Робота написана дуже гарно, чудовий зміст, виконана вчасно - я задоволена. Дуже вдячна автору за написання!!!
ID: 3562ХХ
Олег
09 Листопада
Велике дякую автору, який прийняв правки без зайвих розмов, і все зробив чудесно! Дякую! Рекомендую всім :)
ID: 3457ХХ
Влад
08 Листопада
Все супер, сделали раньше, чем планировалось. Доработки тоже сделали все вовремя и качественно. Спасибо ребятам.
ID: 3423ХХ
Наталія
05 Листопада
Робота була виконана в найкоротші терміни. Все супер. Дякую!
ID: 3189ХХ
Тамара     24 Листопада
Магистерская
У меня была достаточно сложная тема магистерской, поэтому я не могла найти исполнителя 2 недели. Потом я обратилась в magistr.ua. Мне подобрали специалиста который сказал, что попробует взять работы, но не гарантирует, что правок не будет. Я получила работу, заплатила всю сумму и отнесла руководителю. После этого руководитель сказал что это не совсем то, и вернул мне работу полностью красную. Конечно же я понимала что мне придется дополнительно оплачивать правки, я отправила все замечания своему исполнителю и он внес все коррективы и проработал каждую страничку ещё раз. На этот раз все было идеально, руководитель сказал что это дипломная работа высокого уровня. Так что спасибо вам.
Надія     16 Жовтня
Курсовая
Робила замовлення на сайті magistr.ua. Замовляла курсову роботу з психології. Працювала з менеджером, досить приємною жіночкою, яка мені допомагала та відповідала на всі питання. Все було ок. У готовій роботі були невеликі проблеми з плагіатом, тому довелося віддавати на доопрацювання. Процес зайняв ще 2 дні, за підсумком робота плагіат пройшла, чому я була дуже рада. Одним словом, я задоволена. Тим паче, що за курсову роботу я отримала четвірку, а це мене цілком влаштовує.
Ольга     02 Жовтня
Курсовая
Хочу подякувати за допомогу в написанні курсової роботи! Так вийшло, що пізно звернулася в компанію, але не дивлячись на це, спеціалісти в короткі терміни виконали замовлення. Також вони швидко внесли поправки. Раджу всім студентам, які ще навчаються, щоб зверталися саме в Магістр. Думаю, що й інші роботи ви пишете також добре! Ціна помірна і якість роботи нормальна. В цілому роботою задоволена.
Ангеліна     18 Серпня
Магистерская
Хочу залишити свій відгук про агентство “Магістр”, в якому я замовляла магістерську роботу. Перш за все, хочу подякувати за виконану роботу. Не зважаючи на те, що предмет я знаю не дуже добре, здала роботу на “відмінно”! Працювати було приємно, спасибі за допомогу і розуміння менеджеру. Автор молодець, робота хороша, доопрацювання не затримував. Дякую вам за таку допомогу! Єдине, що не сподобалося – висока ціна. Саме тому не ставлю максимальну оцінку.
Василий     09 Червня
Магистерская
Я практически никогда не оставляю отзывы на сайтах, но в этом случае почему-то захотелось поделиться своими впечатлениями. Особого понимания того, почему нужно написать о том, что агентство Магистр сработало на отлично нет, поскольку это их работа, но я посчитал, что магистерская работа, заказанная у них, и защищенная мной на высший балл, стоит того. Отличное агентство, прекрасные менеджеры, профессиональные исполнители, идеальные условия сотрудничества – это далеко не весь список преимуществ компании. Больше всего мне запомнилось то, что они всегда хотели мне помочь, а не просто заработать деньги, выполняя свои профессиональные обязанности. Молодца, ребята!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
🧾 Чи буде повна інформація про потрібну компанію у звіті з практики?
Ми підшукаємо максимум доступної інформації про компанію. У разі, якщо ця інформація прихована, то за основу розрахунків візьмемо звітність аналогічних компаній.
🔎 Звіт буде якісним?
Наші фахівці - це викладачі вишів з великим досвідом виконання подібних робіт. Підтвердженням якісного виконання робіт є позитивні відгуки наших клієнтів.
✒️ Чи зможу консультуватися з автором напряму?
Є можливість переписуватись з автором через чат з менеджером.
💲 Скільки коштує замовити звіт про проходження практики?
Зазвичай звіт з практики коштує 900 - 1100 грн, але різниця може бути більшою, якщо вимоги значно відрізняються від стандартних.