066 005 53 74
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Працюємо
без вихідних!
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Звіт з проходження практики на замовлення

Наші фахівці знайдуть всю необхідну інформацію про компанію.

Дізнайся вартість звіту з практики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 560 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
562
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
22 250
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 12 років

У чому складність створення звіту про проходження практики

Насправді в Інтернеті можна знайти сотні готових звітів по проходженню практики. Але проблема завжди в одному. Необхідно все аналітичні дані завіряти мокрими печатками. А це значить, що студент повинен хоча б раз фізично знаходитися на підприємстві. Тому просто завантажити текстову роботу з Інтернету не вийде. Є також частина вишів, які вимагають не тільки звіт про практику, а й довідку про майбутнє трудове влаштування на даному підприємстві. Оскільки вишам поставлений план створювати фахівців, які знайдуть 100% роботу за фахом, від студентів вимагають надання таких довідок. Все це створює цілий ажіотаж навколо звіту про практику.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому вам варто у нас замовити звіт з практики

Агентство Магістр надає платні послуги з написання звітів про практику. Компанія зможе взяти замовлення з написання звіту з будь-якої компанії, якщо студент надасть звітність, завірену печатками. Фактично для того, щоб замовити звіт, необхідно звернутися у фірму або до приватної особи-підприємця за тим, щоб він зміг запевнити звітність печатками і поставити печатку на бланку про проходження практики. Такі бланки передаються тільки в ВНЗ, тому компанія не звітуватиме про взяття на роботу студента перед контролюючими органами. Зрештою, довідка не є гарантією того, що студент зможе перебувати на певній посаді тривалий час.

Наша компанія займається формуванням всієї документації, яка потрібна методичними вказівками, навіть якщо фізично в компанії такої документації немає. Ми можемо виконувати як теоретичну частину практичного завдання, так і сам звіт по практиці. Найбільш проблематичні для студентів - звіти по практиці з обліку і аудиту, оскільки необхідно збирати документацію, яку найчастіше фізичні особи підприємці просто не ведуть.

Наші звіти по практиці є повноцінним розділом дипломної роботи. Якщо ви виберете дипломну роботу на схожу тему, вам фактично необхідно буде замовити тільки теоретичну частину і звести два документа в один. Замовляючи звіт про практику в нашій компанії, ви будете мати гарантію того, що ви зможете без проблем її здати і при цьому отримати вищий бал.

Команда наших фахівців завжди готова допомогти Вам написати звіт з проходження практики на замовлення. А Ви збережете сили та час для вирішення інших важливих для Вас завдань. Замовляйте!

Що про нас кажуть?
Віктор
30 Червня
Дуже хочеться ще раз сказати ДЯКУЮ вашій компанії і кожному спеціалісту окремо. Кращих ніж ви немає!!!. Дуже приємно, що ви зробили мені виконану на 100% дипломну роботу в строк, який я вказав при оформленні заявки. Дипломна робота виявилась якісною і оформленою згідно всіх стандартів і вимог мого університету. Я звертаюсь до вас не вперше і в цей раз знав, що ви, безумовно, будете моєю гарантією успішного захисту. А ще приємніше те, що роботи, виконані вашими авторами практично майже не потребують внесення коригувань.
ID: 3305ХХ
Олексій
16 Червня
Замовити дипломну в цій компанії мені порадив одногрупник, який звертався сюди раніше. Перше, що я відзначив, це дуже зручний сервіс. Я залишив заявку і зареєструвався. А вже через годину мені написав менеджер, скільки буде коштувати така робота. Все чітко - з особистого кабінету спілкувався з автором через чат, ставив питання по роботі. Автор відповідав дуже швидко. Коли робота була готова, прийшло повідомлення і частина роботи для ознайомлення. Після оплати отримав другу половину роботи. За свою дипломну я отримав п’ятірку. Таку саму оцінку хочу поставити й компанії.
ID: 3300ХХ
Діана
05 Червня
Доброго дня, я щиро вдячна Вам за роботу) все супер) Ви молодці)!
ID: 3129ХХ
Алёна
01 Червня
Начну с того, что я сама люблю учиться и учусь довольно хорошо, на первых курсах даже стремилась получить красный диплом, но семейные проблемы сделали это почти невозможным. Времени катастрофически не хватает, поэтому попросила друга посоветовать мне проверенного исполнителя. Курсовая работа – это не дипломный проект, но очень не хотелось получать оценку ниже «4», поэтому нужен был надежный сервис. Друг посоветовал ваше агентство, и я очень рада, что послушала его с первого раза. Претензий со стороны преподавателя не было, поэтому и уточнений вносить не понадобилось. Защита также прошла на «ура». Чтобы не быть неблагодарной, решила написать комментарий и посоветовать компанию всем, кому нужно выполнять письменные работы.
ID: 3237ХХ
Світлана
20 Травня
Замовляла у цьому агентстві курсову. Курсова була готова раніше терміну. Після того як мені передали роботу я все самостійно перевірила: всі таблиці були на своїх місцях, кожен розділ і підрозділ були виконані згідно з вимогами, оформлення правильне (тільки нумерація сторінок була посередині, а потрібно в кутку листів). Курсова вийшла дуже якісною, тому захистила її на “відмінно”. Велика подяка!
ID: 3198ХХ
Ангеліна     18 Серпня
Магистерская
Хочу залишити свій відгук про агентство “Магістр”, в якому я замовляла магістерську роботу. Перш за все, хочу подякувати за виконану роботу. Не зважаючи на те, що предмет я знаю не дуже добре, здала роботу на “відмінно”! Працювати було приємно, спасибі за допомогу і розуміння менеджеру. Автор молодець, робота хороша, доопрацювання не затримував. Дякую вам за таку допомогу! Єдине, що не сподобалося – висока ціна. Саме тому не ставлю максимальну оцінку.
Василий     09 Червня
Магистерская
Я практически никогда не оставляю отзывы на сайтах, но в этом случае почему-то захотелось поделиться своими впечатлениями. Особого понимания того, почему нужно написать о том, что агентство Магистр сработало на отлично нет, поскольку это их работа, но я посчитал, что магистерская работа, заказанная у них, и защищенная мной на высший балл, стоит того. Отличное агентство, прекрасные менеджеры, профессиональные исполнители, идеальные условия сотрудничества – это далеко не весь список преимуществ компании. Больше всего мне запомнилось то, что они всегда хотели мне помочь, а не просто заработать деньги, выполняя свои профессиональные обязанности. Молодца, ребята!
Анатолій     02 Червня
Реферат
Вже не думав, що буду писати позитивний відгук про агентство Магістр, бо запізнювались з відправкою мені реферату. Але передзвонила менеджерка і відправила готову роботу. Звичайно, що такий аврал не дав змоги вичитати матеріал перед здачею, тому викладач знайшов деякі неточності, тому роботу ідеальною рахувати не можу, але свої 4 бали я таки отримав. Просто в майбутньому буду мати на увазі, що резерв часу потрібно планувати.
Ірина     21 Травня
Курсовая
Хочу подякувати агентству за гарну роботу.Вже вдруге замовляла курсову роботу,все виконано якісно,професійно,інформація вся актуальна.Дуже дякую виконавцю роботи за професіоналізм,отримала гарні бали за курсову.Також дякую менеджеру Аллі за постійний звязок,швидкі відповіді на питання.Мені з Вами було приємно робити курсову роботу. Рекомендую "Магістр" студентам,яким потрібна допомога.
Оксана     20 Травня
Магистерская
Не знаю як інші співробітники агентства Магістр, але мені дуже сильно сподобалась співпраця і з моїм менеджером і з виконавцем моєї магістерської роботи. Все було на найвищому рівні – зворотній зв’язок в любий час, перегляд виконаних частин – за бажанням і так далі. В результаті я отримала проект, навіть кращий ніж очікувала. У наукового керівника була тільки 1 претензія, яку дуже швидко виправили. Єдиний недолік, який помішав мені поставити найвищий бал компанії – висока вартість роботи. Все інше – на відмінно.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
🧾 Чи буде повна інформація про потрібну компанію у звіті з практики?
Ми підшукаємо максимум доступної інформації про компанію. У разі, якщо ця інформація прихована, то за основу розрахунків візьмемо звітність аналогічних компаній.
🔎 Звіт буде якісним?
Наші фахівці - це викладачі вишів з великим досвідом виконання подібних робіт. Підтвердженням якісного виконання робіт є позитивні відгуки наших клієнтів.
✒️ Чи зможу консультуватися з автором напряму?
Є можливість переписуватись з автором через чат з менеджером.
💲 Скільки коштує замовити звіт з практики?
Зазвичай звіт з практики коштує 900 - 1100 грн, але різниця може бути більшою, якщо вимоги значно відрізняються від стандартних.