0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Звіт про проходження практики на замовлення

Наші фахівці знайдуть всю необхідну інформацію про компанію.

Дізнайся вартість звіту з практики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 560 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
282
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
25 363
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

У чому складність створення звіту про проходження практики

Насправді в Інтернеті можна знайти сотні готових звітів по проходженню практики. Але проблема завжди в одному. Необхідно все аналітичні дані завіряти мокрими печатками. А це значить, що студент повинен хоча б раз фізично знаходитися на підприємстві. Тому просто завантажити текстову роботу з Інтернету не вийде. Є також частина вишів, які вимагають не тільки звіт про практику, а й довідку про майбутнє трудове влаштування на даному підприємстві. Оскільки вишам поставлений план створювати фахівців, які знайдуть 100% роботу за фахом, від студентів вимагають надання таких довідок. Все це створює цілий ажіотаж навколо звіту про практику.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому вам варто у нас замовити звіт про проходження практики

Агентство Магістр надає платні послуги з написання звітів про проходження практики. Компанія зможе взяти замовлення із написання звіту з будь-якої компанії, якщо студент надасть звітність, завірену печатками. Фактично для того, щоб замовити звіт, необхідно звернутися у фірму або до приватної особи-підприємця за тим, щоб він зміг запевнити звітність печатками і поставити печатку на бланку про проходження практики. Такі бланки передаються тільки в ВНЗ, тому компанія не звітуватиме про взяття на роботу студента перед контролюючими органами. Зрештою, довідка не є гарантією того, що студент зможе перебувати на певній посаді тривалий час.

Наша компанія займається формуванням всієї документації, яка потрібна згідно з методичними вказівками, навіть якщо фізично в компанії такої документації немає. Ми можемо виконувати як теоретичну частину практичного завдання, так і сам звіт про проходження практики. Найбільш проблематичні для студентів - звіти з практики з обліку і аудиту, оскільки необхідно збирати документацію, яку найчастіше фізичні особи підприємці просто не ведуть.

Наші звіти по практиці є повноцінним розділом дипломної роботи. Якщо ви виберете дипломну роботу на схожу тему, вам фактично необхідно буде замовити тільки теоретичну частину і звести два документа в один. Замовляючи звіт з практики в нашій компанії, ви будете мати гарантію того, що ви зможете без проблем її здати і при цьому отримати вищий бал.

Команда наших фахівців завжди готова допомогти Вам написати звіт про проходження практики на замовлення. А Ви збережете сили та час для вирішення інших важливих для Вас завдань. Замовляйте!

Що про нас кажуть?
Валерія
23 Лютого
Робота супер! У викладача не було жодних претензій до роботи. Захистила на відмінно. Дякую вам!
ID: 3119ХХ
Валентина
31 Січня
Супер!!!!!!!!!! Дуже якісні роботи, швидкий та ввічливий зворотній зв'язок. Дякую!!!!!
ID: 2780ХХ
Сергей
30 Січня
Доволен, качественно + чат с автором
ID: 3760ХХ
Юліанна
22 Січня
Дякую гарно за чудово виконану роботу! Все було зроблено за відведений час, грамотно, чітко! Від тепер буду замовляти всі роботи тільки тут, дякую!
ID: 3757ХХ
Неля
14 Січня
Щиро вдячна за роботу, оцінка за захист 95. Трішки довелося доповнити 2 і 3 розділи інформацією інформацією щодо фін.грамотності
ID: 3349ХХ
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Валентин     13 Січня
Реферат
Когда у меня вовсе не оставалось времени на написание реферата по госуправлению, я в первый раз принял решение о том, что стоит хоть раз не полагаться на собственные силы, а прибегнуть к помощи специалистов. Я ни разу об этом не сожалел. Сотрудники действительно мастера своего дела. Они справились с работой в самые короткие сроки и взяли за это всего ничего. Мало того, они постоянно держали со мной обратную связь, которая позволила минимизировать количество неточностей в тематике работы. Мой преподаватель сделал только одно замечание по работе.
Виктория     08 Січня
Бакалаврская
Пару недель назад заказала в Магистре написать дипломную работу по психологии. Не могу не признать, что работу они сделали отлично, правда на один день превысили срок. Также было несколько правок, которые мне в процессе оперативно вносили (я договорилась, что буду оплачивать выполненные разделы). Также у меня не было к ним вопросов по плагиату, поскольку уровень уникальности был выше того, который от меня требовал университет. Ну и, наконец, стоимость дипломной оказалась примерно такой же, как и в других компаниях, поэтому оцениваю их работу на твердую четверку. Благодарю.
Тамара     24 Листопада
Магистерская
У меня была достаточно сложная тема магистерской, поэтому я не могла найти исполнителя 2 недели. Потом я обратилась в magistr.ua. Мне подобрали специалиста который сказал, что попробует взять работы, но не гарантирует, что правок не будет. Я получила работу, заплатила всю сумму и отнесла руководителю. После этого руководитель сказал что это не совсем то, и вернул мне работу полностью красную. Конечно же я понимала что мне придется дополнительно оплачивать правки, я отправила все замечания своему исполнителю и он внес все коррективы и проработал каждую страничку ещё раз. На этот раз все было идеально, руководитель сказал что это дипломная работа высокого уровня. Так что спасибо вам.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
🧾 Чи буде повна інформація про потрібну компанію у звіті з практики?
Ми підшукаємо максимум доступної інформації про компанію. У разі, якщо ця інформація прихована, то за основу розрахунків візьмемо звітність аналогічних компаній.
🔎 Звіт буде якісним?
Наші фахівці - це викладачі вишів з великим досвідом виконання подібних робіт. Підтвердженням якісного виконання робіт є позитивні відгуки наших клієнтів.
✒️ Чи зможу консультуватися з автором напряму?
Є можливість переписуватись з автором через чат з менеджером.
💲 Скільки коштує замовити звіт про проходження практики?
Зазвичай звіт з практики коштує 900 - 1100 грн, але різниця може бути більшою, якщо вимоги значно відрізняються від стандартних.