0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольні роботи напишемо швидко та якісно

Наші фахівці завжди готові написати вашу контрольну на будь-яку тему

Дізнайтеся вартість контрольної роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 90 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
290
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 392
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити контрольну роботу?

Замовити контрольну роботу гранично легко. Вам достатньо одного coffee break, щоб зайти на сайт і оформити замовлення:

  1. Проста реєстрація. Досить натиснути «Замовити» і у вікні, вказати тип роботи, своє ім'я та номер телефону. Усе. Ви зареєстровані і перебуваєте в особистому кабінеті. Також для вас згенерований пароль, який можете змінити на свій.
  2. Заповнення анкети. Тут необхідно вказати весь перелік вимог до написання контрольної роботи: тему, дисципліну, унікальність, термін написання, а також деякі інші дані, які потрібні автору, щоб максимально точно впоратися із завданням.
  3. Додаткові файли. При оформленні прикріпіть методичку до замовлення щодо написання контрольної, щоб автор більш точно виконав роботу, і щоб попередити появу неточностей в написанні контрольної.
  4. Рекомендації. У віконці для коментарів слід описати рекомендації вашого керівника щодо написання контрольної роботи.
Після оформлення замовлення він надходить на розгляд авторам з відповідною спеціалізацією і досвідом роботи. Вони оцінять завдання, і ви отримаєте повідомлення з ціною контрольної роботи від автора, спеціалізація якого найбільше підходить темі вашої роботи. Якщо ціна контрольної роботи вас задовольняє, можете зробити передоплату, щоб автор почав її виконувати. Якщо оплачувати з особистого кабінету, то комісія банку не знімається. Якщо ви розраховуєте на більш низьку ціну, ви можете замовити контрольну роботу у виконавця з меншим досвідом, який погодиться зробити її за меншу суму, або можете взагалі анулювати заявку.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовляти контрольну в агентстві "Магістр"

Наші фахівці можуть впоратися з будь-якими практичними контрольними роботами. Щоб замовити контрольну роботу, необхідно для початку отримати методичні рекомендації та чітко розуміти завдання.

Вони зможуть оцінити обсяг роботи і узгодять з вами майбутню ціну контрольної роботи. Якщо ми домовимося про майбутню співпрацю, ви зможете отримати роботу гарантовано в обумовлений наперед термін.

Хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що наші фахівці не використовують дані з готових рефератів і курсових робіт, тому ви отримуєте унікальну роботу, якість якої гарантується нашою компані'ю. Під якістю мається на увазі можливість безкоштовних доробок в разі наявності зауважень вашого керівника.

Навіть якщо на вашу долю випаде складна контрольна робота, яку мало хто примудряється скласти з першого разу, ми допоможемо вам пройти цей етап навчання, і гарантуємо вам як мінімум впевненість в тому, що керівник буде задоволений вашою роботою.

Наші фахівці допоможуть вам якісно написати контрольну роботу. А у вас з'явиться більше часу на підготовку та на інші важливі справи. Замовляйте!

Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
🔎 Чи буде контрольна написана якісно?
Звичайно, автори стараються написати роботу так, щоб потім не доопрацьовувати.
📆 Ви напишете роботу вчасно?
Так. Якщо все-таки станеться затримка, то ми пропонуємо клієнтові знижку.
⏰ За скільки часу ви можете написати контрольну?
Найшвидше - за добу.
❓ Чому варто замовляти контрольні у вас?
За 10 років роботи у сфері надання таких послуг у нас сформувалась команда фахівців, що здатні на виконання робіт будь-якої складності.