0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольні роботи напишемо швидко та якісно

Наші фахівці завжди готові написати вашу контрольну на будь-яку тему

Дізнайтеся вартість контрольної роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 90 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
281
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
25 195
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити контрольну роботу?

Замовити контрольну роботу гранично легко. Вам достатньо одного coffee break, щоб зайти на сайт і оформити замовлення:

  1. Проста реєстрація. Досить натиснути «Замовити» і у вікні, вказати тип роботи, своє ім'я та номер телефону. Усе. Ви зареєстровані і перебуваєте в особистому кабінеті. Також для вас згенерований пароль, який можете змінити на свій.
  2. Заповнення анкети. Тут необхідно вказати весь перелік вимог до написання контрольної роботи: тему, дисципліну, унікальність, термін написання, а також деякі інші дані, які потрібні автору, щоб максимально точно впоратися із завданням.
  3. Додаткові файли. При оформленні прикріпіть методичку до замовлення щодо написання контрольної, щоб автор більш точно виконав роботу, і щоб попередити появу неточностей в написанні контрольної.
  4. Рекомендації. У віконці для коментарів слід описати рекомендації вашого керівника щодо написання контрольної роботи.
Після оформлення замовлення він надходить на розгляд авторам з відповідною спеціалізацією і досвідом роботи. Вони оцінять завдання, і ви отримаєте повідомлення з ціною контрольної роботи від автора, спеціалізація якого найбільше підходить темі вашої роботи. Якщо ціна контрольної роботи вас задовольняє, можете зробити передоплату, щоб автор почав її виконувати. Якщо оплачувати з особистого кабінету, то комісія банку не знімається. Якщо ви розраховуєте на більш низьку ціну, ви можете замовити контрольну роботу у виконавця з меншим досвідом, який погодиться зробити її за меншу суму, або можете взагалі анулювати заявку.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому варто замовляти контрольну в агентстві "Магістр"

Наші фахівці можуть впоратися з будь-якими практичними контрольними роботами. Щоб замовити контрольну роботу, необхідно для початку отримати методичні рекомендації та чітко розуміти завдання.

Вони зможуть оцінити обсяг роботи і узгодять з вами майбутню ціну контрольної роботи. Якщо ми домовимося про майбутню співпрацю, ви зможете отримати роботу гарантовано в обумовлений наперед термін.

Хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що наші фахівці не використовують дані з готових рефератів і курсових робіт, тому ви отримуєте унікальну роботу, якість якої гарантується нашою компані'ю. Під якістю мається на увазі можливість безкоштовних доробок в разі наявності зауважень вашого керівника.

Навіть якщо на вашу долю випаде складна контрольна робота, яку мало хто примудряється скласти з першого разу, ми допоможемо вам пройти цей етап навчання, і гарантуємо вам як мінімум впевненість в тому, що керівник буде задоволений вашою роботою.

Наші фахівці допоможуть вам якісно написати контрольну роботу. А у вас з'явиться більше часу на підготовку та на інші важливі справи. Замовляйте!

Що про нас кажуть?
Валерія
23 Лютого
Робота супер! У викладача не було жодних претензій до роботи. Захистила на відмінно. Дякую вам!
ID: 3119ХХ
Валентина
31 Січня
Супер!!!!!!!!!! Дуже якісні роботи, швидкий та ввічливий зворотній зв'язок. Дякую!!!!!
ID: 2780ХХ
Сергей
30 Січня
Доволен, качественно + чат с автором
ID: 3760ХХ
Юліанна
22 Січня
Дякую гарно за чудово виконану роботу! Все було зроблено за відведений час, грамотно, чітко! Від тепер буду замовляти всі роботи тільки тут, дякую!
ID: 3757ХХ
Неля
14 Січня
Щиро вдячна за роботу, оцінка за захист 95. Трішки довелося доповнити 2 і 3 розділи інформацією інформацією щодо фін.грамотності
ID: 3349ХХ
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Валентин     13 Січня
Реферат
Когда у меня вовсе не оставалось времени на написание реферата по госуправлению, я в первый раз принял решение о том, что стоит хоть раз не полагаться на собственные силы, а прибегнуть к помощи специалистов. Я ни разу об этом не сожалел. Сотрудники действительно мастера своего дела. Они справились с работой в самые короткие сроки и взяли за это всего ничего. Мало того, они постоянно держали со мной обратную связь, которая позволила минимизировать количество неточностей в тематике работы. Мой преподаватель сделал только одно замечание по работе.
Виктория     08 Січня
Бакалаврская
Пару недель назад заказала в Магистре написать дипломную работу по психологии. Не могу не признать, что работу они сделали отлично, правда на один день превысили срок. Также было несколько правок, которые мне в процессе оперативно вносили (я договорилась, что буду оплачивать выполненные разделы). Также у меня не было к ним вопросов по плагиату, поскольку уровень уникальности был выше того, который от меня требовал университет. Ну и, наконец, стоимость дипломной оказалась примерно такой же, как и в других компаниях, поэтому оцениваю их работу на твердую четверку. Благодарю.
Тамара     24 Листопада
Магистерская
У меня была достаточно сложная тема магистерской, поэтому я не могла найти исполнителя 2 недели. Потом я обратилась в magistr.ua. Мне подобрали специалиста который сказал, что попробует взять работы, но не гарантирует, что правок не будет. Я получила работу, заплатила всю сумму и отнесла руководителю. После этого руководитель сказал что это не совсем то, и вернул мне работу полностью красную. Конечно же я понимала что мне придется дополнительно оплачивать правки, я отправила все замечания своему исполнителю и он внес все коррективы и проработал каждую страничку ещё раз. На этот раз все было идеально, руководитель сказал что это дипломная работа высокого уровня. Так что спасибо вам.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
🔎 Чи буде контрольна написана якісно?
Звичайно, автори стараються написати роботу так, щоб потім не доопрацьовувати.
📆 Ви напишете роботу вчасно?
Так. Якщо все-таки станеться затримка, то ми пропонуємо клієнтові знижку.
⏰ За скільки часу ви можете написати контрольну?
Найшвидше - за добу.
❓ Чому варто замовляти контрольні у вас?
За 10 років роботи у сфері надання таких послуг у нас сформувалась команда фахівців, що здатні на виконання робіт будь-якої складності.