0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Напишемо вашу дисертацію вчасно та якісно

Довірте написання вашої дисертації фахівцям

Дізнайтеся вартість дисертації
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 57570 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
290
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 392
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити дисертацію?

Написання дисертації - це величезна праця, який вимагає чимало часу, сил і завзяття. Доводиться проводити безліч досліджень, аналітичних прогнозів. Все це дуже втомлює, тому що вимагає напруженої розумової діяльності. Втома може викликати творчу кризу, стати причиною багатьох помилок і недоліків в роботі. Іншою причиною є те, що час на написання дисертації є необмеженим. Здобувачі, працюючи за вільним графіком і відчуваючи себе вільно, затягують написання на довгі місяці і роки.

Втомилися від спроб написати дисертацію самостійно? Не терзайте свій мозок, адже цей досвід знань не додасть, а час, який можна було витратити на більш важливі справи, буде безнадійно втрачено. Краще замовте дисертацію в Агентстві "Магістр" і займайтеся підготовкою до її захисту.

Замовити дисертацію на нашому сайті зможе навіть той, хто не сильно розбирається в інтернеті, оскільки інтерфейс сайту гранично простий, а на складання замовлення піде близько 5 хвилин. Заявка оформляється в 5 кроків:

 1. Зареєструватися. Натискаєте «Замовити», вказуєте ім'я та телефон замовника, а також вибираєте тип роботи. Після цього створюється ваш особистий кабінет, в який ви відразу перенаправляэтесь, і генерується пароль доступу до нього.
 2. Заповнити анкету. Вказуєте весь перелік вимог щодо написання дисертації: спеціальність, тема, унікальність, обсяг, термін здачі, а також інші вимоги, зазначені науковим керівником.
 3. Прикріпити план. Якщо ви затвердили план роботи у наукового керівника, передайте його разом із заявкою. Якщо немає, автор складе його сам і відправить вам на затвердження науковим керівником.
 4. Прикріпити вимоги щодо написання дисертації і власні напрацювання. Щоб робота була написана у відповідності з новими вимогами до структури і правил оформлення дисертації потрібно прикріпити до заявки максимум відомої в даний час інформації та всі дані, які є на сьогоднішній день.
 5. Вказати побажання. У графі коментарів вам варто перелічити всі рекомендації і побажання вашого наукового керівника щодо написання дисертації.
Після отримання замовлення, воно буде розглянуте авторами з відповідною кваліфікацією, а ви отримаєте відповідь з вказаною автором з оптимальним досвідом ціною дисертації. Ви можете зробити передоплату через особистий кабінет, після чого автор приступить до виконання завдання. Також можна відмовитися від замовлення, або замовити дисертацію за меншу ціну у автора з більш низьким досвідом.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Наші переваги

 • Написання дисертації на замовлення виконується висококваліфікованими фахівцями з науковим ступенем і багаторічним досвідом роботи.
 • Виконані роботи мають високий рівень унікальності, відповідають вимогам МОН України та вимогам наукового керівника.
 • Всі дисертації супроводжуються до моменту захисту.
 • Доступна ціна кандидатської дисертації залишається незмінною на всіх етапах виконання роботи.
 • Робота виконується поетапно у вказані терміни.
 • Про роботу знають лише Ви та автор, який займається Вашою роботою.
 • Ви маєте можете багато разів замовляти корективи безкоштовно, як під час написання, так і після отримання роботи.

Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
🔎 Дисертація буде без плагіату?
Унікальність дисертації буде не нижче замовленої. Зазвичай унікальність дисертації 85-90 %.
⏰ Скільки часу займе написання дисертації?
Термін виконання буде залежати від складності завдання. Він погоджується перед виконанням роботи.
🧾 Чи зможу я напряму спілкуватися з автором?
Із кабінету клієнта через чат з менеджером ви можете у будь-який час передати побажання автору, задати питання і взнати про стан справ з написанням дисертації.
✒️ Ви робите виправлення у роботі?
Звичайно. Виправлення вносимо безкоштовно згідно затвердженого завдання і за дооплату, якщо після виконання затвердженого завдання у нього вносяться зміни.

Виконуємо дисертації із таких спеціальностей: