Зміст
Курсова робота складається з п’яти завдань:
Розробити лист пропозицію та лист зобов’язання.
Скласти договір на проведення аудиту з аудиторською фірмою “Практик”.
Скласти програму та план аудиторської перевірки на підприємстві недержавної форми власності “Назарія”.
Скласти робочі документи аудитора, що підтверджують перевірку документального оформлення відображених в обліку операцій.
Скласти аудиторський звіт та аудиторський висновок по результатам перевірки.
Зміст курсової роботи:
1. Товариство придбало офісні меблі вартістю 4800 грн. (в т.ч. ПДВ). Оплатило витрати за доставку меблів у сумі 360 грн. (в т.ч. ПДВ). Оплатило витрати на складання і встановлення меблів у сумі 240 грн. (в т.ч. ПДВ).
2. На 1.01.2012 р. на складі знаходилось в залишку готової продукції (ГП) 55 одиниць, виробнича собівартість яких 80 грн. за одиницю. 5.01.2012 р. на склад надійшло 100 одиниць ГП, виробнича собівартість яких 90грн. за одиницю. 9.01.2012 р. підприємство відвантажило покупцеві 115 одиниць ГП. Доход від реалізації ГП склав 15000 грн. без ПДВ.
Перевірити правильність оцінки використаної ГП та визначення фінансового результату, при умові застосування методу FIFO.
3. Підприємство має кредиторську заборгованість в сумі 2000 дол. США по курсу НБУ 8,0 грн. за 1 дол. США. Заборгованість протягом звітного періоду не погашалась. Курс НБУ на кінець звітного періоду склав 8,04 грн. за 1 дол. США. В бухобліку були проведені наступні записи:
4. Авансові звіти на відрядження в межах території України затверджує головний бухгалтер, а в зарубіжні країни – директор підприємства. До авансових звітів підзвітних осіб прокладено квитки на проїзд і квитанції на проживання в готелях.
5. У розрахункових документах за матеріали, що надійшли на підприємство 26.03.12 р. на загальну суму 790 грн., сума ПДВ не вказана, напис “без ПДВ” відсутній. Бухгалтер Замкова Д.О. самостійно вирахувала суму ПДВ – 158 грн. і відобразила її за дебетом рахунка 64 на дату оприбуткування матеріалів на складі.
6. Підприємство придбало виробниче обладнання первинною вартістю 330 тис. грн. загальний розрахунковий обсяг виробництва визначений підприємством у розмірі 1600 тис. одиниць. Ліквідаційна вартість після його експлуатації за попередніми оцінками може становити 10 тис. грн. передбачений строк корисного використання – 4 роки. Підприємство обрало метод зменшення залишкової вартості при нарахуванні амортизації і визначено в розмірі 140000 грн. в рік.
7. Підприємство з ремонту побутової техніки передплатило на перше півріччя 2008 р. такі видання: “Бізнес - комплект”, “Урядовий кур’єр”, “Український футбол”, “Галицькі контракти”. Загальна сума передплати була віднесена на валові витрати та адміністративні витрати січня 2012 р.
8. За даними Головної книги підприємства бухгалтерські записи про нарахування витрат на оплату праці та відрахувань на заробітну плату у березні 2012 р. були такі (коефіцієнт по ЄСВ – 37 %):