Вимоги до сільськогосподарської техніки і її обладнання для прецизійного агровиробництва (ID:1024571)
Зміст
Вступ 3
1. Вимоги до сільськогосподарської техніки для прецизійного агровиробництва 4
2. Обладнання для прецизійного агровиробництва 7
1. Система глобального позиціонування (GPS) 7
2. Системи автопілоту 8
3. Мобільний пристрій 9
4. Сенсорні технології 10
5. Географічна інформаційна система (ГІС) 12
6. Дрони 13
7. Монітори врожайності 15
8. Технологія змінної норми 16
9. Програмне забезпечення для управління фермою 17
Висновок 20
Джерела літератури 21
Зразок роботи
На сьогоднішній день наш світ не стоїть на місці. Сучасний світ робототехніки, штучного інтелекту, розвиток космічної галузі та модернізації нашої буденності не оминули і галузь сільського господарства. Колишні методи використання техніки та ресурсів перестали задовольняти аграріїв і у співпраці з іншими галузями наук було розроблено новий вид землеробства, а саме «Точне землеробство».
Точне землеробство — це сукупність технологій, що оптимізують процес вирощування сільськогосподарських культур. В їх основні — детальний аналіз та контроль стану ґрунту й картографування полів для диференційованого внесення добрив, точного висіву, та, як наслідок, збільшення врожайності та зменшення витрат.
Довгий час у сільському господарстві, а саме у техніці в значній мірі покладається на ручне управління, яке є трудомістким і вимагає високих навичок оператора техніки, у якого присутній людський фактор, який може значно вплинути на ефективність виконання операції. Однак у сучасній сільськогосподарській практиці як великі, так і малі площі сільськогосподарських угідь вимагають більш високої точності обробітку, та нівелювати неточності та помилки оператора у таких заходах як посів, різні види обробітку, мульчування, підгортання, проміжний обробіток ґрунту, внесення пестицидів та добрив, і все це вимагає дуже прямолінійної роботи, точність та ефективність якої ручна праця не може гарантувати. Тому техніці у сільському господарстві терміново потрібно підвищувати свій рівень автоматизації.
У процесі автоматизації сільськогосподарської техніки GNSS відіграє основну роль. Автоматизована сільськогосподарська техніка може вивільнити повний потенціал робочої сили, подовжити ефективний робочий час, підвищити якість та ефективність, а також збільшити якість продуктивного використання землі.
Інші роботи з даної категорії: