Грошовий ринок як ринок короткострокових цінних паперів (ID:243923)
Зміст
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ГРОШОВОГО РИНКУ ЯК РИНКУ КОРОТКОСТРОКОВИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ 6
1.1. Поняття грошового ринку 6
1.2. Складові елементи грошового ринку 10
1.3. Трактування термінів «цінні папери» та «ринок короткострокових цінних паперів» 13
РОЗДІЛ 2. СУЧАСНИЙ СТАН ГРОШОВОГО РИНКУ ЯК РИНКУ КОРОТКОСТРОКОВИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ 17
2.1. Аналіз грошового ринку України 17
2.2. Механізм функціонування грошового ринку 23
2.3. Стан розвитку ринку короткострокових цінних паперів 27
РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМАТИКА ГРОШОВОГО РИНКУ ЯК РИНКУ КОРОТКОСТРОКОВИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ 31
3.1. Проблемні питання розвитку грошового ринку 31
3.2. Тенденції розвитку грошового ринку України як ринку короткострокових цінних паперів 34
ВИСНОВОК 38
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 41
ДОДАТКИ 44
irenka@i.ua
Зразок роботи
Усіма аспектами, зазначеними вище був зумовлений вибір теми курсової роботи: «Грошовий ринок як ринок короткострокових цінних паперів».
Метою даної роботи є дослідження грошового ринку як ринку короткострокових цінних паперів.
Об’єктом даної курсової роботи являється грошовий ринок України.
Предметом роботи є грошовий ринок як ринок короткострокових цінних паперів.
Методологічна основа виконаної роботи базується на фундаментальних положеннях економічної теорії з проблем грошового ринку, викладених у працях вітчизняних та зарубіжних учених. У роботі використано сукупність різноманітних методів наукового пізнання, зокрема методи порівняльного та системного аналізу, індукції та дедукції, конкретизації, абстрагування, аналогії, логічний метод, графічний і табличний методи. Загальний підхід до грошового ринку грунтується на основі системного аналізу. Для розкриття економічної суті явищ застосовано методи аналізу і синтезу, а також метод аналогії. Категоріальний апарат обґрунтовано на базі методу наукового абстрагування та узагальнення. При виведенні окремих висновків застосовано методи індукції та дедукції, логічний метод.
Інформаційна основа даної курсової роботи складається із законодавчих та нормативно-правових актів Верховної Ради України, статистичних матеріалів Державної служби статистики України, звітних даних Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерства фінансів України. Робота також включає інформацію монографічної та періодичної літератури, дані науково-практичних конференцій.
Курсовий проект складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел і додатків. У першому розділі курсового проекту розглянуто теоретичні аспекти грошового ринку як ринку короткострокових цінних паперів. Інформацію про сучасний стан грошового ринку як ринку короткострокових цінних паперів містить другий розділ дослідження. Третій розділ роботи присвячується виділенню наявної проблематики, тенденцій і методів покращення вітчизняного грошового ринку як ринку короткострокових цінних паперів.
Інші роботи з даної категорії: