Договір простого товариства – договір про спільну діяльність (ID:472714)
Зміст
ВСТУП…………………………………………………………………………… 3
РОЗДІЛ I. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДОГОВОРУ ПРО СПІЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ……………………………………………………………………..
4
1.1 Поняття та основні види договору про спільну діяльність………..……... 4
РОЗДІЛ II. ДОГОВІР ПРОСТОГО ТОВАРИСТВА…………………………... 9
2.1 Поняття та юридична природа договору простого товариства………….. 9
2.2 Істотні умови договору простого товариства……………………………... 11
2.3 Зміст договору простого товариства………………………………………. 15
2.4 Аудит розрахунків по спільній діяльності………………………………… 19
РОЗДІЛ III. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ПРИПИНЕННЯ ПРАВОВІДНОСИН ЗА ДОГОВОРОМ ПРОСТОГО ТОВАРИСТВА……………………………….
3.1 Відповідальність за договором простого товариства……………………..
3.2 Припинення договору простого товариства………………………………
22
22
24
ВИСНОВКИ……………………………………………………………………… 27
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………………….. 29
Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність теми полягає в тому , що в умовах сьогодення та розвитку вітчизняної ринкової економіки для успішного здійснення спільної господарської діяльності особливого значення набуває не тільки глибоке знання специфіки її правового регулювання, але і вміння грамотно використовувати існуючі правові засоби з ціллю підвищення ефективності її провадження. Саме ефективністю, результативністю спільної господарської діяльності в кінцевому підсумку й визначається ступінь зацікавленості суб’єктів господарювання у використанні відповідної договірної конструкції у своїй повсякденній практиці господарювання. Об’єктивно необхідною за таких умов видається науково-теоретична розробка поняття договору про спільну господарську діяльність, дослідження особливостей його правового регулювання.
В свою чергу договір простого товариства є однією з найбільш поширених форм діяльності суб'єктів господарювання на засадах об'єднання вкладі без створення юридичної особи на території України. Це може бути зумовлено різними чинниками, зокрема відсутністю у суб'єкта господарювання достатніх фінансових можливостей, ділових зв'язків чи репутації, досвіду, знань, прагнення уникнути ризиків чи зменшення їх.
Метою роботи є проведення системного аналізу договору простого товариства, його суб'єктного складу, змісту, особливостей припинення договору та відповідальності його учасників.
Об’єкт дослідження – це сукупність суспільних відносин, що виникають при здійсненні спільної діяльності задля досягнення єдиної мети на підставі договору про спільну діяльність та простого товариства.
Предмет дослідження – джерела регулювання договору про простого товариства, суб’єктний склад, предмет договору, його правова природа.
Дослідженню цієї проблеми свої праці присвятили такі вчені як: Блажівська О. Є, Боднар Т. В, Килимник І. І., Харитонов О. В., Стефанчук Р. О. , Довгерт А. С., Кузнєцова Н. С., та ін .
Розділ І. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДОГОВОРУ ПРО СПІЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ
1.1 Поняття та основні види договору про спільну діяльність
Спільна діяльність тривалий час регулювалась нормами Цивільного кодексу Української РСР 1964 року, що діяв до набрання чинності Цивільним кодексом України (1 січня 2004 року) (глава 38 „ Сумісна діяльність). Так, відповідно до статті 430 Кодексу УРСР за договором
Інші роботи з даної категорії: