Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність теми. Суттєва ланка по функціонуванню в господарюючому суб’єкті, це облік грошей і належна його організація від якої має залежати, чи фінансово стабільне підприємство і чи має воно ділову активність. Практично будь-яка операція, яка може відбуватися на підприємстві, має бути пов’язана з оплатою і отриманням грошей. Це може виявитися придбанням, виробництвом і реалізацію товару і послуги. Найбільш ліквідні активи і обмежені ресурси це гроші, тому успішна діяльність підприємства в багатьох випадках може бути визначена можливістю раціонально використати і розподілити їх. Таким чином, організація обліку грошей це досить важливе питання, особливо, коли контролюються операції по ним. Будь-яка форма підприємницької діяльності буде міцно зв’язана з динамікою коштів. Спеціальна державна і комерційна (господарська одиниця) банк може виступити як посередник при цьому розрахунку. Кошти підприємства, завдяки яким може бути здійснена вся грошова операція не обмежуючи їх перелік, має зберігатися на розрахунковому і поточному рахунку. Порядок безготівкового розрахунку суворо регуламентується згідно законодавства. В цілому,діяльність підприємства має залежати від того, чи вірно підприємство веде і дотримується методології по веденню бухгалтерського обліку і аналізу грошових рохрахунків з постачальником і підрядником, покупцем і замовником, бюджетом і кредитором, інвестором. Різні порушення, кражіжки, навмисне зловживання, що можуть привести до того, що відбудеться відтік грошей, а в «важкому випадку» - підприємство може провенсти аудит грошових коштів попередивши банкрутство.
Таким чином, вірна організація по веденню обліку це найбільш головиний елемент для того, на підприємстві функціонували грошові кошти.
Мета роботи – розкрити теоретичний і методичний аспект по управлінню грошовими коштами.
Для того, щоб виконати поставлену мету потрібно виконати наступні завдання:
- визначити економічну суть грошових коштів на підприємтві;
- ознайомитися з класифікацією грошових коштів;
- ознайомитися з нормативною літературою по темі курсової роботи;
- надати економічну характеристику АТ «Технології» і визначити основні показники;
- проаналізувати рух грошових коштів.
Об’єкт роботи – процес по організації аналізу грошових коштів на підприємстві.
Предмет дослідження – це теоретичні і практичні принципи по методиці ведення аналізу грошових коштів на прикладі Ат «Технології».
Для того, щоб забезпечити і підтвердити мету курсової роботи в ній були використані наступні методи дослідження: дедукція і індукція, аналіз і аналогія, графічний, табличний. Крім цього була досліджена велика кількість літератури.
Курсова роботи містить вступ, 2 розділи, висновки, список використаних джерел.