СтудентАспірант
0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Бухгалтерський облік (ID:1229351)

Тип роботи: контрольна
Сторінок: 16
Рік виконання: 2025
Вартість: 75
Купити цю роботу
Зміст
Задача для виконання студентами Необхідно: скласти журнал господарських операцій, рознести суми по синтетичних та аналітичних рахунках, розрахувати фінансовий результат та податок на прибуток, скласти оборотну відомість та фінансову звітність. І. Відомість залишків по рахунках синтетичного обліку на 01.03 ц.р. Назва рахунку Залишки на 1-ше березня ц.р. Дебет Кредит 10 Основні засоби 234500 131 Знос основних засобів 5300 203 Паливо 2000 22 МШП 1100 23 Виробництво 4000 30 Готівка 1300 31 Поточний рахунок 95500 64 Розрахунки за податками й платежами 6530 441 Прибуток нерозподілений 3000 443 Використання прибутку 500 401 Статутний капітал 324070 ІІ. Розшифрування синтетичного рахунку 23 «Виробництво» на 01.03 ц.р. № п/п Назва субрахунку Сума на 01.03, грн. Сума на 01.04, грн. 1 Виробництво шкіряних сумочок 1200 200 2 Виробництво шкіряних курток 2800 300 ІІІ. Розшифрування синтетичного рахунку 64 «Розрахунки з бюджетом» на 01.03 ц.р. № п/п Назва субрахунку Сума, грн. 1 Податок на прибуток 1700 2 ПДВ 4830 Журнал реєстрації господарських операцій № оп. дата Документ Зміст господарської операції Дт Кт Сума, грн. 1 01.03 Розрахунок амортизації №1 Нараховано амортизацію на основні засоби виробничого призначення 900 2 04.03 Рахунок – фактура №456 Надійшла від ДП «Київський меблевий комбінат» та оприбуткована тканина підкладочна за ціною 60 грн. за 1 м, в т.ч.ПДВ (260 м.) 60*260/1,2 = 13000 Ціна 1 м = 60/1,2 = 50 60*260/6 = 2600 13000 2600 3 04.03 Розрахунково – платіжна відомість №1 а) Нарахована заробітна плата працівникам: Бондаренко Б.О.(директор) Головчуку Г.К. (бухгалтер) Карпенко К.О. (начальник цеху) Сидорову С.В. (майстер) Корнєєву К.В. (робітник) Матюшенко М.О.(швачка – сумочки) Глущенко Г.О.(швачка – куртки) Наумчик Н.К. (охоронець); б) згідно з чинним законодавством нараховані обов`язкові платежі на заробітну плату (ЄСВ) (5300+4900+3700)*0,22 = 3058 (4700+4500+4100)*0,22 = 2926 4100*0,22 = 902 3100*0,22 = 682 5300 4900 4700 4500 4100 4100 3100 3700 3058 2926 902 682 4 04.03 Розрахунково – платіжна відомість №1 Згідно з чинним законодавством проведені утримання прибуткового податку та військового збору із заробітної плати робітників 5300+ 4900+ 4700+ 4500+ 4100+ 4100+ 3100+ 3700 = 34400 34400*0,18 = 6192 34400*0,05 = 1720 6192 1720 5 06.03 Авансовий звіт №5, чек Директором Бондаренком Б.О. надані документи про оплату ним виготовлення рекламного оголошення, без ПДВ 250 6 10.03 Накладна №48 Надійшла від фірми «Рада» фурнітура за ціною 100 грн. за комплект, в т.ч. ПДВ (70 комплектів) 100*70/1,2 = 5833,33 Ціна 1 комплекту = 100/1,2 = 83,33 100*70/6 = 1166,67 5833,33 1166,67 7 10.03 Рахунок – фактура №123 Надійшла від Бердичівського шкір заводу шкіра за ціною 100 грн. за м.кв., в т.ч. ПДВ Кількість = 28000/100 = 280 м.кв Ціна 1 кв.м. = 100/1,2 = 83,33 28000/1,2 = 23333,33 28000/6 = 4666,67 23333,33 4666,67 8 15.03 Виписка банку, платіжне доручення №4 Перераховано Бердичівському шкірзаводу 28000 9 17.03 Накладна на внутрішнє переміщення №45 Згідно норм витрачання відпущено матеріали на виробництво 1) шкіряних сумок – 33 шт. 33*(0,5*83,33+ 1*83,33) = 4124,84 2) шкіряних курток – 50 шт. 50*(1,5*83,33+ 1,5*50) = 9999,75 4124,84 9999,75 10 25.03 ВКО №11, 12 Розрахувались по підзвітних сумах з директором 250 11 26.03 Акт №1 Списано бензин для вантажного автомобіля, що належить фірмі і використовується для доставки продукції покупцям 450 12 27.03 Накладна №№31 Отримані від заводу «Промавтоматика» відра залізні за ціною 120 грн. за шт. в т.ч. ПДВ (8 шт) 120*8/1,2 = 800 120*8/6 = 160 800 160 13 27.03 Накладна №47 Передані для використання в цеху 4 придбані відра 800/8*4 = 400 400 14 28.03 Рахунок №299 Акцептовано (прийнято до оплати) рахунок редакції газети «Інтерес» за розміщення реклами, в т.ч. ПДВ 2150/1,2 = 1791,67 2150/6 = 358,33 1791,67 358,33 15 28.03 Внутрішня накладна №30 Надійшла з виробництва та оприбуткована на склад готова продукція (незав.вир. див. розшифровку до рах.23) а) шкіряні сумочки 17 шт. б) шкіряні куртки – 28 шт. Перед розподілом визначимо загальну суму загальновиробничих витрат, розподілимо їх на виробництво сумок і курток пропорційно заробітній платі 900+ 4700+ 4500+4100+2926+ 400 = 17526 4100/(4100+3100)*17526 = 9980,08 3100/(4100+3100)*17526 = 7545,92 Сумочки: 1200 – 200+ 4100+ 902+ 4124,84+ 9980,08 = 20106,92 20106,92/17 = 1182,76 грн./од. Куртки: 2800-300+ 3100+682+ 9999,75+ 7545,92 = 23827,67 23827,67/28 = 850,99 9980,08 7545,92 20106,92 23827,67 16 29.03 Накладна №31 Відвантажено покупцю ТОВ «ЦУМ» готова продукція 20 курток, в т.ч. ПДВ (ціна продажу за 1 шт 5000 грн.) 5000*20 = 100000 100000/6 = 16666,67 20*850,99 = 17019,8 100000 16666,67 17019,8 17 29.03 Накладна №32 Відвантажено продукції АТ «Спорттовари» готова продукція – 10 сумочок, в т.ч. ПДВ (ціна продажу 1 шт – 1700 грн.) 1700*10 = 17000 17000/6 = 2833,33 1182,76*10 = 11820,76 17000 2833,33 11820,76 18 31.03 Виписка банку Зараховані на рахунок суми процентів банку з коштів на розрахунковому рахунку 55 Закрито рахунки доходів і витрат, визначено фінансовий результат 701: 100000 – 16666,67+ 17000 – 2833,33 = 97500 732: 55 901: 17019,8+ 11820,76 = 28840,56 92: 5300+ 4900+ 3700+ 3058 = 16958 93: 250+ 450+ 1791,67 = 2491,67 97500+ 55 – 28840,56 – 16958 – 2491,67 = 49264,77 49264,77*0,18 = 8867,66 49264,77-8867,66 = 40397,11 97500 55 28840,56 16958 2491,67 8867,66 8867,66 40397,11
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Задача для виконання студентами Необхідно: скласти журнал господарських операцій, рознести суми по синтетичних та аналітичних рахунках, розрахувати фінансовий результат та податок на прибуток, скласти оборотну відомість та фінансову звітність. І. Відомість залишків по рахунках синтетичного обліку на 01.03 ц.р. Назва рахунку Залишки на 1-ше березня ц.р. Дебет Кредит 10 Основні засоби 234500 131 Знос основних засобів 5300 203 Паливо 2000 22 МШП 1100 23 Виробництво 4000 30 Готівка 1300 31 Поточний рахунок 95500 64 Розрахунки за податками й платежами 6530 441 Прибуток нерозподілений 3000 443 Використання прибутку 500 401 Статутний капітал 324070 ІІ. Розшифрування синтетичного рахунку 23 «Виробництво» на 01.03 ц.р. № п/п Назва субрахунку Сума на 01.03, грн. Сума на 01.04, грн. 1 Виробництво шкіряних сумочок 1200 200 2 Виробництво шкіряних курток 2800 300 ІІІ. Розшифрування синтетичного рахунку 64 «Розрахунки з бюджетом» на 01.03 ц.р. № п/п Назва субрахунку Сума, грн. 1 Податок на прибуток 1700 2 ПДВ 4830 Журнал реєстрації господарських операцій № оп. дата Документ Зміст господарської операції Дт Кт Сума, грн. 1 01.03 Розрахунок амортизації №1 Нараховано амортизацію на основні засоби виробничого призначення 900 2 04.03 Рахунок – фактура №456 Надійшла від ДП «Київський меблевий комбінат» та оприбуткована тканина підкладочна за ціною 60 грн. за 1 м, в т.ч.ПДВ (260 м.) 60*260/1,2 = 13000 Ціна 1 м = 60/1,2 = 50 60*260/6 = 2600 13000 2600 3 04.03 Розрахунково – платіжна відомість №1 а) Нарахована заробітна плата працівникам: Бондаренко Б.О.(директор) Головчуку Г.К. (бухгалтер) Карпенко К.О. (начальник цеху) Сидорову С.В. (майстер) Корнєєву К.В. (робітник) Матюшенко М.О.(швачка – сумочки) Глущенко Г.О.(швачка – куртки) Наумчик Н.К. (охоронець); б) згідно з чинним законодавством нараховані обов`язкові платежі на заробітну плату (ЄСВ) (5300+4900+3700)*0,22 = 3058 (4700+4500+4100)*0,22 = 2926 4100*0,22 = 902 3100*0,22 = 682 5300 4900 4700 4500 4100 4100 3100 3700 3058 2926 902 682 4 04.03 Розрахунково – платіжна відомість №1 Згідно з чинним законодавством проведені утримання прибуткового податку та військового збору із заробітної плати робітників 5300+ 4900+ 4700+ 4500+ 4100+ 4100+ 3100+ 3700 = 34400 34400*0,18 = 6192 34400*0,05 = 1720 6192 1720 5 06.03 Авансовий звіт №5, чек Директором Бондаренком Б.О. надані документи про оплату ним виготовлення рекламного оголошення, без ПДВ 250 6 10.03 Накладна №48 Надійшла від фірми «Рада» фурнітура за ціною 100 грн. за комплект, в т.ч. ПДВ (70 комплектів) 100*70/1,2 = 5833,33 Ціна 1 комплекту = 100/1,2 = 83,33 100*70/6 = 1166,67 5833,33 1166,67 7 10.03 Рахунок – фактура №123 Надійшла від Бердичівського шкір заводу шкіра за ціною 100 грн. за м.кв., в т.ч. ПДВ Кількість = 28000/100 = 280 м.кв Ціна 1 кв.м. = 100/1,2 = 83,33 28000/1,2 = 23333,33 28000/6 = 4666,67 23333,33 4666,67 8 15.03 Виписка банку, платіжне доручення №4 Перераховано Бердичівському шкірзаводу 28000 9 17.03 Накладна на внутрішнє переміщення №45 Згідно норм витрачання відпущено матеріали на виробництво 1) шкіряних сумок – 33 шт. 33*(0,5*83,33+ 1*83,33) = 4124,84 2) шкіряних курток – 50 шт. 50*(1,5*83,33+ 1,5*50) = 9999,75 4124,84 9999,75 10 25.03 ВКО №11, 12 Розрахувались по підзвітних сумах з директором 250 11 26.03 Акт №1 Списано бензин для вантажного автомобіля, що належить фірмі і використовується для доставки продукції покупцям 450 12 27.03 Накладна №№31 Отримані від заводу «Промавтоматика» відра залізні за ціною 120 грн. за шт. в т.ч. ПДВ (8 шт) 120*8/1,2 = 800 120*8/6 = 160 800 160 13 27.03 Накладна №47 Передані для використання в цеху 4 придбані відра 800/8*4 = 400 400 14 28.03 Рахунок №299 Акцептовано (прийнято до оплати) рахунок редакції газети «Інтерес» за розміщення реклами, в т.ч. ПДВ 2150/1,2 = 1791,67 2150/6 = 358,33 1791,67 358,33 15 28.03 Внутрішня накладна №30 Надійшла з виробництва та оприбуткована на склад готова продукція (незав.вир. див. розшифровку до рах.23) а) шкіряні сумочки 17 шт. б) шкіряні куртки – 28 шт. Перед розподілом визначимо загальну суму загальновиробничих витрат, розподілимо їх на виробництво сумок і курток пропорційно заробітній платі 900+ 4700+ 4500+4100+2926+ 400 = 17526 4100/(4100+3100)*17526 = 9980,08 3100/(4100+3100)*17526 = 7545,92 Сумочки: 1200 – 200+ 4100+ 902+ 4124,84+ 9980,08 = 20106,92 20106,92/17 = 1182,76 грн./од. Куртки: 2800-300+ 3100+682+ 9999,75+ 7545,92 = 23827,67 23827,67/28 = 850,99 9980,08 7545,92 20106,92 23827,67 16 29.03 Накладна №31 Відвантажено покупцю ТОВ «ЦУМ» готова продукція 20 курток, в т.ч. ПДВ (ціна продажу за 1 шт 5000 грн.) 5000*20 = 100000 100000/6 = 16666,67 20*850,99 = 17019,8 100000 16666,67 17019,8 17 29.03 Накладна №32 Відвантажено продукції АТ «Спорттовари» готова продукція – 10 сумочок, в т.ч. ПДВ (ціна продажу 1 шт – 1700 грн.) 1700*10 = 17000 17000/6 = 2833,33 1182,76*10 = 11820,76 17000 2833,33 11820,76 18 31.03 Виписка банку Зараховані на рахунок суми процентів банку з коштів на розрахунковому рахунку 55 Закрито рахунки доходів і витрат, визначено фінансовий результат 701: 100000 – 16666,67+ 17000 – 2833,33 = 97500 732: 55 901: 17019,8+ 11820,76 = 28840,56 92: 5300+ 4900+ 3700+ 3058 = 16958 93: 250+ 450+ 1791,67 = 2491,67 97500+ 55 – 28840,56 – 16958 – 2491,67 = 49264,77 49264,77*0,18 = 8867,66 49264,77-8867,66 = 40397,11 97500 55 28840,56 16958 2491,67 8867,66 8867,66 40397,11