Зовнішня політика Ямайки (ID:296506)
Зміст
Зміст
ВСТУП…………………………………………………………………….3
РОЗДІЛ 1.Значення Ямайки у світовій економіці…………………..5
1.1.Історичні особливості Ямайки……………………………………….5
1.2.Загальні відомості про країну……………………………………….8
1.3.Аналіз стану економіки………………………………………………10
1.4. Державний і політичний устрій Ямайки…………………………..15
РОЗДІЛ 2.Характеристика зовнішньої політики Ямайки……….17
2.1. Загальна характеристика зовнішньої політики Ямайки…………17
2.1.1.Відносини Ямайки з Великобританією і США …..……………..23
2.1.2.Відносини з Росією…………………………………...…………….25
ВИСНОВКИ…………………………………………………………….29
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………30
Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність роботи. Наприкінці XX століття і початку XXI століття одна з актуальних проблем є вибір і формування стратегічного напрямку розвитку країни, що передбачає облік як внутрішніх, так і зовнішніх факторів розвитку політики.
Економічна політика держав багато в чому визначається ресурсно-територіальними чинниками з включенням національних господарств та їх суб'єктів світові відтворювальні ланцюга для участі в формуванні та використанні світового доходу. Кожна країна має певний економічний потенціал, при цьому регіони, що входять до неї, володіють різними можливостями [10].
Для аналізу розвитку країни застосовують фактори, пов'язані з економічним, демографічним, а також і екологічних особливостей, які взаємопов'язані з просторовим положенням країни, і відповідно з природними ресурсами, кліматичними умовами.
Ямайка є однією з найбільш розвинених країн Карибського регіону. Вона має досить вигідне географічне положення, яке і зробило країну одним з улюблених місць відпочинку. Говорячи про економіку, не можна не помітити те, що Ямайка займає лідируючі позиції з видобутку та експорту бокситів і виробництва алюмінію. Починаючи з 1992 року уряд усунув більшість ціноутворюючих бар'єрів, спростило оподаткування, провело приватизацію державних підприємств. Результатом жорсткої кредитно-грошової політики стало зниження інфляції (але тільки зниження, інфляційні процеси продовжують діяти, хоча не настільки значних обсягах) і деяким економічним зростанням.
Але все ж, незважаючи на всі успіхи Ямайки, існують і негативні моменти в її розвитку.
В даній курсовій роботі розглянуто зовнішня політика Ямайки, яка являє собою острівну державу, що входить до складу Британської Співдружності у Вест-Індії.
Обрана тема достатньо актуальна так як дана держава має високий потенціал розвитку, і досить цікава для дослідників.
Метою дослідження є аналіз сучасної зовнішньої політики Ямайки.
Інші роботи з даної категорії: