Зразок роботи
ВСТУП
Сьогодні продаж звичайних товарів, у тому числі і антикваріату, через інтернет, поступово стає нормою. Появі електронної торгівлі сприяв розвиток електронної техніки і сучасних засобів телекомунікаційного зв'язку.
На шляху двадцятого століття виникла можливість робити покупки, перебуваючи вдома, в режимі он-лайн. Нині вже велика кількість серйозних продавців антикваріату мають свої сайти і здійснюють продаж через інтернет. Сайт для них є своєрідною візитною карткою. Сайт може розміщувати велику кількість корисної інформації, яскраві фото, характеристики, відмінності від інших товарів конкретної групи. Для зручності покупців, деякі компанії мають на сторінці прайс-лист, щоб вони могли відразу визначити ціну товару старовини, що їх зацікавив.
Тобто, торгівля через мережу Internet - це коли покупець зайшовши на певний сайт чи веб-сторінку замовляє його та оплачує власною кредитною карткою або оплачує рахунок що прийде разом із товаром по пошті.
В даний час в Internet існує дуже велике число віртуальних магазинів, у тому числі і українських, що пропонують широкий вибір самих різних товарів починаючи від предметів щоденного вжитку до антикваріату.
Покупець, що має доступ до комп'ютерної мережі, I може, не виходячи з будинку, ознайомитися з асортиментом Інтернет-магазина, вибрати по описах і фотографіям необхідні товари(антикваріат) і відразу ж замовити їх.
Замовлені товари доставляються покупцю кур'єром (як правило, на невеликі відстані) чи поштою. Їхня оплата здійснюється наявними, перерахуванням гро-шей на рахунок продавця, післяоплатою (при доставці поштою).
Оскільки кожне повноцінне суверенне державне утворення зацікавлене в на-копиченні антикваріату, особливо того, яке відноситься до його історії, правила категоризації і торгівлі ним (особливо експорту) зазвичай суворо регламентовані.
Саме з цієї причини частина антикваріату реалізується не лише за допомогою інтернет-магазинів та аукціонів, а й на чорному ринку та переміщується через митний кордон України як об’єкт контрабанди .
Висновок
Сьогодні широкий розвиток Інтернет вдихнуло друге дихання в міжнародну торгівлю антикваріатом. Зовсім не обов'язково їхати за тисячі кілометрів для того щоб вибрати вподобану річ - досить включити комп'ютер і зайти на сайт інтернет-магазину антикваріату.
Багато людей десятки років могли «доторкнутися до історії» тільки в музеях і картинних галереях. Адже в колишньому СРСР колекціонування предметів старовини не заохочувалося, та й не кожен міг собі це дозволити. Сьогодні ж усе змінилося. Практично кожен з нас може з задоволенням побачити, відчути і взяти в руки предмети, історія яких налічує сторіччя.
Сучасні інтернет-магазини антикваріату нічим не відрізняються від звичайних магазинів, окрім того, що річ знаходиться в запасниках і виставлена на віртуальну вітрину. Камери високого дозволу фотографують кожний предмет, пропонований магазином з усіх боків і його можна розглянути в усіх подробицях, практично при 10-20 кратному збільшенні. При цьому для кожного екземпляра в наявності є кілька десятків фотографій, що дає можливість повністю оцінити обраний вами предмет старовини до покупки.
Таким чином, в інтернет антикваріат набувати зручніше, простіше і швидше, ніж у звичайному антикварному магазині. Клієнт завжди отримує повну інформацію про здобувається примірнику, пропоновані в магазині товари - справжні, а вибирати їх і консультуватися з досвідченим антикваром через інтернет набагато легше, ніж у магазині, заповненому покупцями.