0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Можливості використання криміналістики в інших галузях правової діяльності (трудовому, адміністративному, екологічному праві тощо) (ID:1131759)

Тип роботи: курсова
Дисципліна:Право, юридичні
Сторінок: 37
Рік виконання: 2019
Вартість: 140
Купити цю роботу
Зміст
ЗМІСТ ВСТУП 3 РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ, ПРЕДМЕТ ТА ЗАВДАННЯ КРИМІНАЛІСТИКИ 5 1.1. Криміналістика як наука 5 1.2. Природа криміналістики 7 1.3. Зв'язок криміналістики з іншими галузями 10 РОЗДІЛ 2. РОЛЬ КРИМІНАЛІСТИКИ В РІЗНИХ ОБЛАСТЯХ ПРАВА 15 2.1. Місце криміналістики у системі правових наук 15 2.2. Місце криміналістики в системі юридичних наук 17 2.3. Застосування криміналістики в трудовому та екологічному праві 20 ВИСНОВКИ 34 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ: 36
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
ВСТУП Актуальність дослідження. Дослідження наукознавчих проблем криміналістики передбачає необхідність з’ясування її місця в системі наук та визначення характеру між наукових зв’язків, які зумовлені природою криміналістики, предметом її дослідження, колом завдань, що постають перед цієї галуззю знань. Необхідно відзначити, що підходи до визначення місця криміналістики у системі наук, запропоновані у період її становлення як самостійної науки, останнім часом знаходять своє логічне продовження. Так, на базі кореляції призначення правових наук Є.В. Смахтіним було всебічно досліджено на монографічному рівні зв’язок криміналістики з кримінальним та кримінально-процесуальним правом, але без уваги російського вченого залишилися питання інтеграції всіх галузей єдиної системи кримінально-правових наук та місця серед них криміналістики. Взагалі проблематика місця криміналістики в загальній системі наук залишається актуальною протягом досить тривалого часу, та окремі її питання були об’єктами дослідження таких відомих вітчизняних і зарубіжних учених-криміналістів, як Т.В. Авер’янова, О.Я. Баєв, В.П. Бахін, В.Д. Берназ, Р.С. Бєлкін, О.М. Васильєв, А.І. Вінберг, І.О. Возгрін, А.Ф. Волобуєв, О.Ю. Головін, В.І. Громов, А.П. Гуськова, Л.Я. Драпкін, Р.Г. Домбровський, А.В. Дулов, Є.У. Зіцер, Г.О. Зорін, А.В. Іщенко, Є.П. Іщенко, В.М. Терехович, В.В. Тіщенко, С.М. Трегубов, О.Г. Філіпов, О.В. Челишева, М.А. Чельцов, Б.М. Шавер, В.Ю. Шепітько, О.О. Ейсман, 0.0. Ексархопуло, М.П. Яблоков, І.М. Якимов та ін. Однак більшість названих учених торкалася цієї проблематики з точки зору аналізу окремих тенденцій розвитку криміналістичної науки та її сучасних завдань. В їх наукових працях підкреслювалася важливість усвідомлення місця криміналістики у системі наукового знання, але їх роботи, як правило, не мали системного характеру. Вчені досліджували взаємозв’язок між окремими інститутами, поняттями та термінами криміналістики і кримінального процесу, аналізували взаємозв’язок кримінального права та кримінального процесу, але комплексно проблема місця криміналістики у системі наукового знання не досліджувалася. Особливо слід звернути увагу на той факт, що у цій проблематиці наукові питання зв’язку криміналістики з кримінально-виконавчим правом взагалі відмічаються досить поверхневим рівнем у сучасній криміналістичній літературі. Метою курсової роботи є дослідження особливостей використання криміналістики в різних галузях права. Виходячи з мети дослідження перед нами постають наступні завдання: 1. Проаналізувати сучасні уявлення про предмет криміналістики; 2. Виявити природу криміналістики; 3. Дослідити місце криміналістики у системі наук. Об’єктом дослідження виступає криміналістика як наука. Предметом дослідження є способи та методи застосування криміналістики в системі наук.