Електронне декларування в Україні та в країнах ЄС (ID:143723)
Зміст
ВСТУП………………………………………………………………..….…3
РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ В МИТНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ.……..…………………………………………5
РОЗДІЛ 2. ПРОЦЕСИ ВВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО МИТНОГО ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ……………...……………………....…….…...7
ВИСНОВКИ…………………………….………………………………..21
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…………………………...…23
Зразок роботи
РОЗДІЛ 2. ПРОЦЕСИ ВВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО МИТНОГО ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ
Стратегія розвитку суспільства в світі однозначно засвідчує, що перемоги досягають ті структури, які накопичують та вміло розпоряджаються наявною інформацією. Збір і обробка великих об'ємів інформації, на теперішній час, можливі тільки з застосуванням інформаційних технологій, які реалізуються шляхом створення комплексних систем. Провідні митні служби світу (Німеччина, Франція, Росія, Японія, Китай, США, Канада та багато інших держав) також активно переходять на сучасні електронні технології.
З метою удосконалення митної справи необхідно створювати нові електронні інформаційні системи та моделі електронної комерційної діяльності у сфері, наприклад, міжнародної електронної торгівлі, які будуть функціонально сумісні з аналогічними системами різних країн. Сьогодні на міжнародному рівні важливо визначити стандартний набір даних, що відповідає вимогам урядів до трансграничної торгівлі і розрахований винятково на потреби автоматизованих систем. У переглянутій 2006 р. Кіотській конвенції зі спрощення й узгодження митних процедур передбачається нова структура, за допомогою якої можуть функціонувати сучасні види торговельної практики. У тому числі – через міжнародні багатофункціональні комплексні системи «е-Customs» (або «електронна митниця»), адже при цьому враховуються і використовуються гнучкі методи і системи, які дозволяють пристосовуватися до змінного характеру міжнародної електронної торгівлі [10].
Цілком очевидно, що прискорення і спрощення митних процедур не можливі за умови використання старих технологій, заснованих на паперових документах. Тут на перший план виходять інформаційні митні технології, основою яких є електронний документообіг. Держави-члени ЄС прийняли рішення діяти в рамках структури «Електронної Європи», тобто простого і безпаперового середовища стосовно митних адміністрацій та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. Виходячи з цього аналогічні завдання щодо втілення новітніх технологій у митну справу ставлять перед собою митні адміністрації багатьох країн СНД, Азії та Америки. Ці завдання відрізняються лише термінами реалізації та окремими деталями. Тому «Електронна митниця» — це не тільки утворення декількох країн, це майбутнє митної спільноти світу [21].
Інші роботи з даної категорії: