0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Загальна характеристика заохочень та дисциплінарних стягнень, які застосовуються до працівників органів внутрішніх справ (ID:211950)

Тип роботи: реферат
Дисципліна:Право, юридичні
Сторінок: 15
Рік виконання: 2016
Вартість: 50
Купити цю роботу
Зміст
Зміст Вступ ………………………………………………………………………...3 Характеристика заохочень та дисциплінарних стягнень, які застосовуються до працівників органів внутрішніх справ …………………………………………………5 Висновок …………………………………………………………………..13 Список літератури ………………………………………………………..15
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Вступ Згідно Закону України «Про дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України» особи рядового і начальницького складу несуть дисциплінарну відповідальність за вчинення дисциплінарних проступків. Дисциплінарний проступок - невиконання чи неналежне виконання особою рядового або начальницького складу службової дисципліни. Особи рядового і начальницького складу, яких в установленому законодавством порядку притягнуто до адміністративної, кримінальної або матеріальної відповідальності, водночас можуть нести і дисциплінарну відповідальність згідно з цим Статутом. Вони не несуть дисциплінарної відповідальності в разі, якщо шкода завдана правомірними діями внаслідок сумлінного виконання наказу начальника або виправданого за конкретних умов службового ризику. На осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ за порушення службової дисципліни можуть накладатися такі видидисциплінарнихстягнень: 1. усне зауваження; 2. зауваження; 3. догана; 4. сувора догана; 5. попередження про неповну посадову відповідність; 6. звільнення з посади; 7. пониження в спеціальному званні на один ступінь; 8. звільнення з органів внутрішніх справ. Дисциплінарне стягнення накладається у строк до одного місяця з дня, коли про проступок стало відомо начальнику. У разі проведення за фактом учинення проступку службового розслідування, кримінального провадження або провадження у справі про адміністративне правопорушення стягнення може бути накладено не пізніше одного місяця з дня закінчення службового розслідування, кримінального провадження або провадження у справі про адміністративне правопорушення, не враховуючи періоду тимчасової непрацездатності або перебування у відпустці. Дисциплінарне стягнення не може бути накладено, якщо з дня вчинення проступку минуло більше півроку. У цей період не включається строк проведення службового розслідування або кримінального провадження або провадження у справі про адміністративне правопорушення.