Романо-германська правова сім’я (ID:389695)
Автор більше не продає цю роботу
?
Основні причини, чому роботи знімають з продажу:
- Автор роботи самостійно зняв її з продажу
- Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
- На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботиЗміст
План
Вступ.
1. Поняття та етапи становлення романо-германської правової сім’ї.
2. Особливості романо-германської правової сім’ї.
3. Форми (джерела) права у державах романо-германської правової сім’ї.
Висновок
Література:
Зразок роботи
Дана робота присвячена розгляду найбільшої правової системи сьогодення – романо-германській правовій сім'ї.
Дану правову систему ставлять в порівняння іншій великій сім'ї – англосаксонській системі права. Історично романо-германська правова система бере свої витоки із римського права. Відповідно до цього основним джерелом права виступає закон. Все право розподілене на чіткі галузі, що в свою чергу розділяються на приватне і публічне право. Багато країн Європи живе за даними принципами цієї правової сім'ї.
Враховуючи важливість дослідження теми даної роботи мною буде проведена робота щодо вивчення історії становлення та особливостей романо-германської правової сім'ї, а також джерел права, що її формує.
Базове розуміння принципів даної правової сім'ї допоможе зрозуміти формування правової держави. Романо-германська правова сім'я — це системи права, які утворилися на основі спадковості римського права і спільним для нього схожі джерела права, структура правової системи, понятійно-юридичний апарат. Історія даної правової сім'ї має довгий шлях. Вона сформувалась на основі римського права, яке вивчалось в французьких, німецьких і італійських університетах, що в XII-XVI ст. створили юридичну науку на основі Зводу законів Юстиніана. Цей процес, назвали «рецепція римського права». З самого початку рецепція була суто теоретична – здійснювалось вивчення понять римського права, логіка, юридична техніка і лише після того як теоретична частина була вивчена та досліджена римське право змогли практично використати.
Романо-германська або як її інакше називають – континентальній – правовій системі, найголовнішими виступають норми поведінки, що не суперечать вищим цінностям людства – це вимоги моралі і справедливості. Одне із завдань юридичної науки — визначити значення цих норм.....
Інші роботи з даної категорії: