Захист авторських та суміжних прав (ID:398428)
Зміст
ВСТУП
РОЗДІЛ І. ЗАХИСТ АВТОРСЬКИХ ПРАВ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ В УКРАЇНІ
1.1. Поняття та сутність захисту авторських та суміжних прав
1.2. Види порушень авторського права та суміжних прав
1.3. Визначення меж захисту авторських прав
РОЗДІЛ ІІ. СПОСОБИ ЗАХИСТУ АВТОРСЬКИХ ПРАВ
2.1. Визначення способів захисту авторських та суміжних прав
2.2. Превентивно-припинні способи захисту авторського права та суміжних прав
2.3. Компенсаційні способи захисту авторського права та суміжних прав
РОЗДІЛ ІІІ. СУЧАСНИЙ СТАН ЗАХИСТУ АВТОРСЬКОГО ПРАВА В УКРАЇНІ
3.1. Визнчення проблем захисту авторського права та суміжних прав
3.2. Шляхи вдосконалення інституту захисту авторських прав України
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Зразок роботи
Актуальність теми дослідження. XXI століття називають часом інтелектуальної та інформаційної економіки: більше уваги приділяють рівню розвитку людських ресурсів, розповсюдженню інформації та створенню нових знань, що забезпечують інноваційний розвиток.
Новітні технології, поширюються у межах їх національних кордонів та поза ними, вдосконалення міжнародного ринку товарів і послуг призвели до суттєвого зростання ролі інтелектуальної власності (англ. intellectual property) в науково-технічному прогресі як розвинених країн, так і країн, що розвиваються.
У зв’язку з інтегруванням України у світовий економічний простір назріла потреба змінити ставлення держави до захисту інтелектуальної власності на всіх рівнях та створити сучасну міжнародно визнану систему охорони інтелектуальної власності.
Становлення України як європейської держави з високим рівнем розвитку науки і техніки та її інтеграція до європейського співтовариства зумовлює пошук нових підходів у сфері захисту прав інтелектуальної власності. Сьогодні Україна є державою, в якій активно розвивається мистецтво (музичне, літературне, хореографічне, образотворче, кінематографічне, театральне тощо), яке має великий авторитет у світі. Авторське право охороняє всі форми вираження творів — від літературних і художніх (романи, поеми, музичні, аудіовізуальні, фотографічні твори, карти, плани, ескізи тощо) до компіляцій і комп’ютерних програм. Жодна інша галузь законодавства не залежить настільки від науково-технічного розвитку, як авторське право, сфера дії якого постійно розширюється внаслідок виникнення і поширення нових технологій. Ще одним із важливих інститутів
Інші роботи з даної категорії: