Зразок роботи
Для написання роботи на замовлення пишіть в telegram: +380 93 328 98 57 або на пошту: unicorn052@ukr.net
ВСТУП
Актуальність теми. Кримінальним правопорушенням визнається передбачене кримінальним законодавством суспільно небезпечна дія або бездіяльність, яка здійснена суб’єктом злочину (ч. 1, ст. 11 Кримінального кодексу України). Зазвичай, такі дії спрямовані на суспільний лад України. Кримінальне законодавство визначає, що кримінальне правопорушення - це така дія людини яка має суспільно небезпечний характер.
Зазвичай, на практиці складаються такі випадки, коли з тих чи інших причин особа не завершила свої злочинні наміри. В такому випадку, небезпеку становлять не лише завершені (доведенні до кінцевої мети) злочини, а й навмисні дії, які полягають у створенні умов для скоєння злочину в майбутньому, а й ті, що прямо скеровані на вчинення злочину, але з тих чи інших причин, не привели до завершення.
Готування до кримінального правопорушення в кримінальному праві України являється однією із стадій умисного злочину. Під стадіями вчинення кримінального правопорушення розуміють – етапи розвитку злочинної діяльності, причому ступінь реалізації злочинного наміру різний, включаючи готування злочину, замаху на злочин і виконанні закінченого злочину.
Мета дослідження. Основною метою дослідження є комплексний аналіз кримінально-правового готування як попередньої протиправної діяльності, узагальнення та конструктивне критичне осмислення, теоретикоправових проблем правопорушників в системі стадій здійснення кримінальних правопорушень в Україні. Аналіз здійснених дій для підготовки практичних порад і рекомендацій які б допомогли в запобіганні нових та усуненні в цілому вчинення кримінальних правопорушень у нашій країні.
Виходячи із поставленої мети випливають наступні завдання дослідження роботи:
• Проаналізувати поняття, ознаки та сутність готування до кримінального правопорушення.
• Визначити які існують види підготування до кримінального правопорушення.
• Здійснити аналіз відмежування готування до кримінального правопорушення від виявлення наміру та від замаху на злочин.
• З’ясувати кримінальну відповідальності за готування до кримінального правопорушення.
Об`єктом дослідження курсової роботи готування до кримінального правопорушення як вид попередньої протиправної діяльності.
Предметом є ознаки та сутність готування до злочину, види підготовчих дій і сукупність правових, організаційних та соціальних факторів, що обумовлюють організаційну побудову готування до злочину.
Метод дослідження. Під час написання даної курсової роботи були використані різноманітні загальні принципи наукового пізнання (об’єктивності, всебічності, повноти дослідження), а також використання загальнонаукових методів пізнання (аналіз, синтез, підхід, дедукція та ін.), систем, способів та прийомів вивчення правових явищ. Також під час дослідження використовувалися спеціальні (загальна теорія систем) і приватно-наукові (порівняльно-правовий, формально-юридичний) методи.
Проблематика готування до кримінального правопорушення була предметом жвавих дискусій серед таких вчених як: Ю. В. Бауліна, В. М. Бурдіна, І. Ю. Вакули, О. А. Гритенко, М. Д. Дякур, Н. В. Маслак, В. В. Плиска тощо.
Структура роботи: курсова робота складається із вступу, двох розділів та підрозділів до них, висновків, списку використаних джерел. Повний обсяг курсової роботи становить 26 сторінок. Список використаних джерел становить 13 найменувань.