0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

ВЗАЄМОЗВ'ЯЗОК ДЕРЖАВИ І ОБ'ЄКТИВНОГО ЮРИДИЧНОГО ПРАВА. ПРАВОВІ І ЮРИДИЧНІ (ТА ІНШІ) ФОРМИ ЗДІЙСНЕННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ (ID:881113)

Тип роботи: курсова
Дисципліна:Право, юридичні
Сторінок: 26
Рік виконання: 2021
Вартість: 400
Купити цю роботу
Зміст
ЗМІСТ ВСТУП…………………………………………………………………………....3 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ОБЄКТИВНОГО ЮРИДИЧНОГО ПРАВА………………………………………………………...5 1.1 Поняття об’єктивного юридичного права………………………………....5 1.2 Види та функціональні особливості об’єктивного юридичного права….7 РОЗДІЛ 2. ДЕРЖАВА ТА ОБЄКТИВНЕ ЮРИДИЧНЕ ПРАВО: ОСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОЗВЯЗКУ…………………………………………12 2.1 Право як волевиявлення держави………………………………………….12 2.2 Зв'язок об’єктивного права та держави……………………………………15 РОЗДІЛ 3. ФОРМИ ЗДІЙСНЕННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ, ЇХ ЮРИДИЧНА РОЛЬ…………………………………………………………………………….18 3.1 Правові і юридичні форми функцій держави……………………………18 3.2 Юридичне значення форм здійснення функцій держави…………………21 ВИСНОВКИ……………………………………………………………………25 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…………………………………….27
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
ВСТУП Актуальність дослідження. Однією з необхідних передумов здійсненності й захищеності прав людини є закріплення їх державою у спеціальних, формально загальнообов'язкових правилах поведінки — так званих юридичних нормах. Юридичне право є суб'єктивним, оскільки воно характеризує певні можливості (свободи), які належать саме суб'єкту (людині або іншому учаснику суспільного життя), а отже, залежать від нього, від його свідомості, принаймні щодо їх використання. У державно-організованому суспільстві переважну частину своїх основних прав людина не може здійснювати, якщо вона не стане носієм суб'єктивного юридичного права. Натомість юридичне право є об'єктивним у тому розумінні, що державні загальнообов'язкові правила поведінки встановлюються та існують незалежно від індивідуальної свідомості суб'єкта (крім автора цих норм), а їхня доля не залежать від свідомості окремого суб'єкта. Саме тому актуальність дослідження полягає у дослідженні взаємозв’язку між державою та об’єктивним правом в контексті важливих правових функцій держави. Стан наукового дослідження. Поняття об’єктивного юридичного права та основних функцій держави досліджували А. І. Берлач, Д. О. Карпенко, В. С. Ковальський, А. М. Колодій, А. Ю. Олійник, Н.М. Оніщенко, В.Л.Купалов, М. Н.Марченко та інші. Проте проблема взаємозв’язку об’єктивного юридичного права та держави залишається на початковому рівні дослідження. Мета дослідження – дослідити взаємозв'язок держави і об'єктивного юридичного права, а також правові і юридичні форми здійснення функцій держави. Поставлена перед нами мета вимагає розв’язання концептуальних завдань:  Аналіз поняття об’єктивного юридичного права, його видів та функціональних особливостей;  Визначення зв'язку об’єктивного права та держави;  Висвітлення правових форм функцій держави та визначення їх юридичного значення, зокрема в контексті «принципу юридичного контролю». Об’єкт дослідження – об’єктивне юридичне право, правові та юридичні форми функцій держави. Предмет дослідження – взаємозв’язок об’єктивного юридичного права та держави. Методи дослідження. В процесі написання курсової роботи було застосовано системний, описовий, аналітичний та порівняльний методи. Структура дослідження. Курсова робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків та списку використаних джерел.