Зведення та угрупування статистичних данних (ID:877264)
Автор більше не продає цю роботу
?
Основні причини, чому роботи знімають з продажу:
- Автор роботи самостійно зняв її з продажу
- Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
- На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботиЗміст
ЗМІСТ
Вступ………………………………………………………………………………………..……………………………………………………………….3
РОЗДІЛ 1. Загальні поняття статистичного зведення та угрупування……………………………………………….…4-8
РОЗДІЛ 2. Сутність зведення та групування статистичних даних. Види статистичних угрупувань..…9-17
Висновки……………………………………………………………………………………………………………….………….……………………19
Список використаних джерел………………………………………………………………………………………………………….……20
Зразок роботи
Типологічне групування це розподіл якісно неоднорідної сукупності на класи, соціально-економічні типи, однорідні групи. Основне завдання такого групування ідентифікація типів, а тому першорядне значення має вибір групувальної ознаки. І структурні, і типологічні групування є описовими, вони характеризують структуру сукупності, виділяючи характерні її риси та особливості, але відрізняються за рівнем якісних відмінностей між групами.
За допомогою аналітичного групування виявляють наявність та напрямок зв'язку між двома ознаками, з яких одна представляє результат, інша фактор, що впливає на результат. У класичному варіанті аналітичного групування сукупність поділяється на групи за факторною ознакою, і в кожній групі визначається середній рівень результативної ознаки. За наявності зв'язку між факторною та результативною ознаками групові середні від групи до групи поступово змінюються збільшуються або зменшуються.
Різновидом структурних групувань є ряди розподілу. Статистичний ряд розподілу це впорядкований поділ одиниць сукупності на групи за певною ознакою, що варіює. Він складається з двох елементів: варіантів і частот. Варіантами є окремі значення групувальної ознаки, а частоти показують, як часто повторюються окремі значення варіант. Відносні частоти називаються частками й виражаються коефіцієнтами чи процентами (відсотками).
Інші роботи з даної категорії: