РОЗВИТОК ТУРИЗМУ ГІБРАЛТАРУ (ID:230121)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ТУРИСТИЧНІ РЕСУРСИ ГІБРАЛТАРУ
1.1 Природні ресурси Гібралтару
1.2 Архітектурно-історичні ресурси регіону
Висновки до розділу 1
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ТУРИСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ГІБРАЛТАРУ
2.1 Готелі та ресторани регіону
2.2 Транспорт та транспортне сполучення Гібралтару
Висновки до розділу 2
РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ ГІБРАЛТАРУ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ
3.1 Проблеми розвитку туризму Гібралтару
3.2. Перспективи розвитку досліджуваного регіону
Висновки до розділу 3
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Зразок роботи
1.1 Природні ресурси Гібралтару
Гібралтарський півострів − це самотня скеля із юрського вапняку, яка є останнім відрогом прибережної гірської гряди Кордельєрів. Сама скеля тягнеться вузькою лінією на південь, досягаючи довжини близько 5 км і ширини 1 км в найширшій частині при максимальній висоті 426 метрів над рівнем моря. Схили досить круті, але за багаторічну присутність людини на цій стратегічно важливій ділянці середземноморського узбережжя вони помітно виположені або просто зрізані на найкрутіших ділянках. Практично вздовж усього узбережжя тягнеться вузька (в середньому не більше 20 метрів в ширину) прибережна низовина, що досягає найбільшої ширини на півночі, біля іспанського кордону [20].
Берегова лінія Гібралтару складає 12 км (7,5 миль) в довжині. Є два узбережжя (сторони) Гібралтару − Іст-Сайд, який містить врегульовані Піщану і каталонську затоки, і Westside, де проживає переважна більшість населення.
Маючи відносно незначні природні ресурси і трохи природних прісноводних ресурсів, обмежених природними колодязями на півночі, до недавнього часу, Гібралтар використовував великі штучні або природні гірські дренажі води, щоб зібрати воду. Прісна вода із свердловин добувається двома опріснювальними установками: зворотний завод осмосу, побудований в тунелі в межах скелі, і завод дистиляції в Північному Морі.
Гібралтар - одна з найбільш щільно населених територій у світі, приблизно з 4 290 жителями за квадратний кілометр. Зростаюча потреба у місці для проживання людини змушує її відвойовувати територію у моря; освоєна земля в даний час включає приблизно одну десяту усієї території [6].
Клімат півострову середземноморський, з м'якою зимою і теплим літом, з великою кількістю сонячних днів. Середня температура найжаркішого місяця (серпня) +23,9 градуси; середня температура найбільш холодного місяця (січня) +12,8.
Інші роботи з даної категорії: