Організація круїзних перевезень (ID:311915)
Зміст
РОЗДІЛ I.ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ ТУРИСТИЧНОГО ПРОДУКТУ
1.1 Сутність туристичного продукту
1.2. Особливості організації надання послуг у круїзному туризмі
РОЗДІЛ II. АНАЛІЗ РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ КРУЇЗНОГО ТУРИЗМУ ТА ІСНУЮЧОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
2.1. Ресурсний потенціал круїзного туризму
2.2. Аналіз конкурентного середовища у місті Києві
РОЗДІЛ III. СТВОРЕННЯ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОГО ТУРИСТИЧНОГО ПРОДУКТУ
3.1. Програма круїзного туру
3.2. Заходи щодо просування продукту на вітчизняний та міжнародний ринки туристсько-екскурсійних послу
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА ДЖЕРЕЛ
Зразок роботи
Актуальність теми визначається тим, що в останні десятиліття круїзні подорожі входять у десятку провідних трендів світового ринку туризму. Інтенсивність розвитку глобального круїзного ринку, який формується на основі збільшення пасажирської місткості суден нового покоління і структуризація якості послуг провідними світовими операторами, змушує туристичних операторів посилити увагу до пропозицій судновласників у басейні Чорного і Середземного морів. Вибірковість програм обслуговування туристів у морських портах України, розширення попиту українських і зарубіжних споживачів на круїзні послуги викликає необхідність у проведенні додаткових маркетингових досліджень круїзного ринку.
За даними Всесвітньої туристичної організації (ВТО) число міжнародних прибуттів у світі за 2016 р. становило 1,260 млрд осіб, що на 52 млн більше, ніж у 2015 р. Протягом 2016 р. показники розвитку туристичної індустрії у світі зросли на 4,6%.Всесвітня туристична організація (ВТО) прогнозує, що чисельність подорожуючих у 2030 р. зросте до 1,8 млрд осіб[12, с. 96].
Одним з перспективних напрямків туризму є круїзний туризм, адже саме він є великим внеском у розвиток регіональної економіки. Круїзний туризм приносить 3 млн на рік податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів. Саме це і спонукало автора обрати для свого курсового дослідження тему “Організація програми круїзного відпочинку”.
Географічні рамки курсової роботи обмежуються територією України за сучасним адміністративно-територіальним поділом у світі.
Хронологічні рамки курсового дослідження окреслені теперішнім часом.
Об’єктом дослідження є туристичний потенціал круїзного відпочинку в Україні.
Предметом дослідження є організація круїзних перевезень.
Метою курсової роботи є вивчення стану та перспективи розвитку сучасного круїзного туризму в Україні.
Методологічною базою дослідження є положення різних напрямів розвитку круїзної справи, ефективність менеджменту та праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених у галузі туризму.
До кола наукових інтересів автора увійшли також питання сучасного стану та перспектив організація круїзних перевезень.
Для реалізації зазначеної мети необхідно вирішити наступні завдання:
– дослідити історію розвитку морського туризму;
– охарактеризувати сучасний стан розвитку круїзної справи;
– виявити проблеми галузі морських круїзів;
– проаналізувати шляхи рішеннь данної проблеми;
– висвітлити особливості сучасного стану ринку круїзів
Джерельна база. У процесі написання курсової роботи автором було опрацьовано понад 20 джерел. Передусім, варто відзначити фундаментальні академічні праці, що дають найповнішу та всебічну характеристику досліджуваної області і, по суті, складають методологічну базу курсової роботи. Це такі видання, як“Теоретичні аспекти розвитку круїзного туризму”[10], “Морський круїзний бізнес як вектор міжнародної інтеграції морегосподарського комплексу України”[15], “Транспортне обслуговування туристів”[16].
Інформаційною базою роботи слугують нормативні акти, закони, праці відомих вітчизняних та зарубіжних фахівців у галузі круїзного туризму, харчування та відпочинку: Логунова Н.А.[10], Макогон Ю. В. [13], Осипова О. Я. [16]та ін.
Крім того, автором опрацьовано значний масив інформації з досліджуваної проблематики з всесвітньої мережі інтернет [22-23].
Структурно курсова робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури та джерел і додатків.
Інші роботи з даної категорії: