ТЕМАТИЧНІ РЕСТОРАЦІЇ ЛЬВІВЩИНИ ЯК ОБ’ЄКТИ ТУРИСТИЧНОГО ІНТЕРЕСУ (ID:342080)
Зміст
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ОЦІНКА ГАСТРОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТЕМАТИЧНИХ РЕСТОРАЦІЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЙОГО ЗАЛУЧЕННЯ ДО ВІТЧИЗНЯНОГО ТУРИСТИЧНОГО ПРОДУКТУ 5
РОЗДІЛ 2. РОЗРОБКА ТУРИСТИЧНОГО ПРОДУКТУ. 14
2.1.Вибір пунктів маршруту та розробка схеми маршруту 14
2.2.Картографічне моделювання маршруту 15
2.3.Характеристика транспортних сполучень і вибір транспортних засобів 17
2.4.Програмне забезпечення маршруту 18
2.5.Організаційно – технічні заходи по забезпеченні маршруту 21
РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГАСТРОНОМІЧНОГО ТУРИЗМУ НА ЛЬВІВЩИНІ 23
ВИСНОВОК 28
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 31
ДОДАТКИ 33
Зразок роботи
Гастрономічний туризм – це вид туризму, пов’язаний з ознайомленням із виробництвом, технологією приготування та дегустацією національних страв і напоїв, а також кулінарними традиціями народів світу. З організаційної точки зору він передбачає знайомство з особливостями технологій приготування місцевих харчових продуктів, історією і традиціями їх споживання, а також можливу участь туриста в приготуванні національних страв, відвідання кулінарних фестивалів та конкурсів. Гастрономічний туризм також можна вважати допоміжним інструментом у пізнанні культурної спадщини країн та регіонів світу, оскільки страви національної кухні є одним із елементів, що відображають спосіб життя, світогляд, традиції етносів.
Поглиблене вивчення основних світових тенденцій розвитку гастрономічного туризму дасть змогу використати їх для практики розбудови вітчизняного туристичного ринку. В перспективі це сприятиме покращенню туристичного іміджу країни та зростанню туристичних потоків.
Актуальність. Гастрономічний туризм як подорожі з метою задовольнити свої гастрономічні смаки – одна із прогресивних та перспективних сучасних туристичних галузей, що досить стрімко розвивається. Сьогодні гастрономічний туризм добре організований у Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Чехії, Польщі, Угорщині, Шотландії, де існує розвинена мережа турів національних ресторацій та практикуються традиційні та екзотичні гастротури. В останній час усе більше до таких туристичних заходів долучається й Україна, а особливо - Львів. Гастрономічний туризм є одним з найбільш цікавих та пізнавальних видів туризму і може стати вагомим чинником економічного розвитку нашої країни та важливим засобом поглиблення інтеграційних процесів між країнами світу. В рекламно-інформаційній продукції багатьох українських туроператорів можна побачити заклики відвідати ті, чи інші місця приготування традиційної місцевої кухні, кулінарні фестивалі та ярмарки, а також інші різноманітні видовищно-масові заходи, що пов’язані з їжею та культурою виробництва продуктів харчування.
Метою роботи є дослідити особливості організації та проведення гастрономічних турів та виділити головні проблеми функціонування гастрономічного туризму на Львівщині. Для досягнення мети необхідно виконати наступні завдання:
• Оцінити потенціал тематичних ресторацій Львівщини;
• Провести розробку туристичного продукту;
• Розробити маршрут туру по гастрономічним рестораціях Львівщини;
• Описати проблеми тематичних ресторацій Львівщини;
• Розглянути перспективи розвитку гастрономічного туризму.
Об’єктом дослідження є розробка гастрономічного туру на Львівщині .
Предметом дослідження є тематичні ресторації Львівщини.
Структура курсової роботи – 38 сторінок друкованого тексту; 2 рисунки; 1 таблиця; 21 використане літературне джерело та 6 додатків.
Інші роботи з даної категорії: