АНАЛІЗ ЕКОНОМІЧНОГО ТА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПАТ ВТКФ ЛАСОЩІ (ID:106073)
Зміст
РОЗДІЛ 1 ПОПЕРЕРЕДНІЙ ОГЛЯД ЕКОНОМІЧНОГО ТА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПАТ «ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОНДИТЕРСЬКА «ФІРМА ЛАСОЩІ»
РОЗДІЛ 2 ЗМІСТ ТА ПРОЦЕДУРИ КОМПЛЕКСНОГО АНАЛІЗУ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПАТ
"ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОНДИТЕРСЬКА ФІРМА "ЛАСОЩІ"
РОЗДІЛ 3 КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПАТ«ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОНДИТЕРСЬКА «ФІРМА ЛАСОЩІ»
В наявності вступ та 3 розділи.
Зразок роботи
В сучасних економічних умовах діяльність кожного господарюючого суб’єкта являється предметом уваги широкого кола учасників ринкових відносин (організацій і осіб), які зацікавленні в результатах його функціонування. На основі доступної їм звітно-облікової інформації інвестори намагаються оцінити фінансовий стан підприємства. Основним інструментом для цього слугує економічний аналіз, за допомогою якого можна об’єктивно оцінити внутрішні і зовнішні відносини об’єкта, що аналізують: охарактеризувати його платоспроможність, ефективність і прибутковість діяльності, перспективи розвитку, а потім по його результатам прийняти обґрунтовані рішення.
Економічний аналіз являє собою процес, побудований на вивченні даних про фінансовий стан підприємства і результатах його діяльності в минулому з метою оцінки майбутніх умов і результатів діяльності.
Фінансовий стан підприємства - це комплексне поняття, яке є результатом взаємодії всіх елементів системи фінансових відносин підприємства, визначається сукупністю виробничо-господарських факторів і характеризується системою показників, що відображають наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів.
РОЗДІЛ 1 ПОПЕРЕРЕДНІЙ ОГЛЯД ЕКОНОМІЧНОГО ТА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПАТ «ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОНДИТЕРСЬКА «ФІРМА ЛАСОЩІ»
1.1 Особливості діяльності «ВТКФ «Ласощі», загальні економічні фактори і умови.
Український ринок кондитерських виробів – один із найбільш розвинутих у вітчизняній харчовій промисловості. Зростання доходів населення, підвищення його купівельної спроможності та попиту на продовольчі товари, посилення вимог покупців до якості й безпеки харчових продуктів є основними факторами збільшення виробництва в кондитерської галузі. Наявність високої конкуренції між провідними виробниками на внутрішньому ринку кондитерської продукції сприяє активізації інвестиційних процесів, спрямованих на розширення й введення в експлуатацію нових виробничих потужностей. Можливості здійснення інвестиційної діяльності українських промислових підприємств обмежені низькою рентабельністю продукції, що обумовлює жорсткі вимоги до обґрунтування необхідних обсягів виробничої потужності й відповідних інвестиційних ресурсів. Водночас має місце об’єктивний процес скорочення терміну експлуатації діючих виробничих потужностей, викликаний прискореними темпами створення й освоєння виготовлення нових видів продукції. Це потребує формування якісно нових конкурентоспроможних виробництв, здатних оперативно й гнучко реагувати на зміну споживчого попиту.
Кондитерське виробництво – одна з найбільш привабливих для інвесторів галузей харчової промисловості України. На сьогодні нараховується 29 досить крупних спеціалізованих підприємств і чимало дрібних цехів. Рівень приватизації в галузі становить 100 %. Акціонування і приватизація тут здійснюються досить швидко, що передбачає залучення як закордонного, так і вітчизняного капіталу, не виключаючи продажів підприємств.
Інші роботи з даної категорії: