Зразок роботи
ВСТУП
Тема організації харчування є надзвичайно актуальною в зв'язку з тим, що харчування людини щільно пов’язане з еволюційним розвитком як самого людського організму, так і людського суспільства в цілому. Проблемою є не тільки визначення асортименту найулюбленіших людиною страв згідно вікової градації, але і визначення найбільш необхідних страв з точки зору впливу на організм людини. Нині громадське харчування країни, як інші галузі народного господарства, переживає істотні зміни, пов'язані з переходом до ринкових відносин.
Значними темпами розвивається ресторанний сервіс. Відкривається дедалі більше підприємств із національною кухнею, дитячі, молодіжні кафе, фаст-фуди, чим задовольняються не тільки потреби у харчуванні, а й у проведенні дозвілля різних верств населення незалежно від віку і статі.
На підприємствах харчування дедалі більше впроваджуються нові види технологічного устаткування, що дозволяє більше зберегти поживних речовин, поліпшити зовнішній вигляд страви, зменшити втрати. Завдяки цьому громадське харчування займає переважне місце проти харчуванням за домашніх умов.
Мета курсової роботи – здійснити технологічний процес виробництва других гарячих страв (овочі припущені в молочному соусі, риба смажена в тісті «клярі», біфштекс січений) на підприємствах швидкого обслуговування (фаст-фуд).
Завдання дослідження:
- визначити вплив других гарячих страв на життєдіяльність людини;
- розкрити основні види других гарячих страв та навести приклади технології приготування деяких із них;
- розробити виробничу програму гарячого цеху з виробництва других страв;
- підібрати немеханічне, механічне та холодильне устаткування цеху;
- зробити розрахунок чисельності працівників гарячого цеху;
- здійснити розрахунок площі цеху, а також скласти його план-схему.
Методи дослідження - в роботі використано системний підхід, аналіз і синтез, абстрагування.
Теоретичною та методологічною основою дослідження є наукові праці вітчизняних та закордонних учених з економіки, маркетингу, менеджменту, статистики, макроекономіки, нормативні і законодавчі акти.
Курсова робота складається із вступу, трьох розділів (загальної та розрахункової частин), висновків, списку використаних джерел та додатків.
Загальний обсяг роботи 54 сторінки друкованого тексту, включаючи 14 таблиць, 6 рисунків та 6 додатків.
Список використаних джерел містить 9 найменувань