Зразок роботи
1.2. Дослідження основних місць дислокації та контингенту споживачів послуг розміщення у флотелях
Україна володіє найпотужнішим портовим потенціалом серед всіх країн Чорного моря. На узбережжі Чорного та Азовського морів знаходиться 18 морських торгових портів і 12 портпунктів. На берегах Дніпра і річки Південний Буг розташовані 11 українських річкових портів і пристаней [5, С.334].
Київський річковий порт здійснює комплексне обслуговування флоту та проводить організацію річкових пасажирських і туристичних перевезень.
Флотелі також можуть розміщуватися у вузлових пунктах туристського водного маршруту з відповідним природним рельєфом.
Флотелі цілорічного функціонування можуть змінювати розташування залежно від сезону: у літню пору флотель встановлюють у місцях масового відпочинку на достатній відстані від великого міста ( розміщення основної маси туристів передбачається в наметовому містечку на березі) , а взимку - в межах міста і використовується як готель з рестораном [6, С.16].
Базовими категоріями споживачів можуть бути (Рис. 1.1.) :
• на річкових круїзних суднах - особи третього віку, які надають перевагу затишку, комфорту, наявністю повного пансіону, цікавим екскурсіям по незабутніх місцях, а головне - постійна близькість до берегів;
• круїзні компанії, що спеціалізуються на сімейному відпочинку і відпочинку з дітьми. При цьому надаються різноманітні послуги. Це і навчальні та розважальні програми, які будуть цікаві дітям усіх вікових категорій, переодягання в маскарадні костюми, заняття музикою, рольові ігри, ігри біля басейну та багато іншого;
• окремі судна надають приміщення для проведення конференцій, конгресів та інших заходів, тобто використовуються для організації бізнес-турів, конгрес-турів, конгрес-круїзів, міжнародні події (спортивні, культурні, політичні). Зорієнтовані на бізнесменів, учасників конгресів, конференцій;
• туристи, які подорожують з метою відпочинку, отриманню задоволення і приємних вражень;
• молодіжний туризм з метою пізнання світу та особливостей різних культур, саморозвитком, збагаченням їхнього духовного світу та розширенням світогляду;
• для любителів активного відпочинку надаються послуги водних розваг, що включають в себе басейни, джакузі і всілякі водні атракціони, спортивні майданчики для гри в баскетбол, волейбол, стіна для скелелазіння, дайвінг.
/
РОЗДІЛ 2. Аналіз технологічних особливостей організації послуг розміщення на флотелі «Богдан Хмельницький»
2.1. Загальна характеристика флотелю «Богдан Хмельницький»
Основні реквізити
Юридична адреса: м Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 10а, причал № 5
Керівник: Генеральний директор – Олександр Анатолійович
Телефон:
Дирекція – (097) 912-38-93
Черговий – (044) 578-0190
E-mail: info@vipteplohid.kiev.ua
Web: www.dniprovskiy.kiev.ua/komlex/bogdan
«Богдан Хмельницький» - комфортабельний вишуканий теплохід-готель, в якому витриманий старовинний інтер'єр - абсолютна дерев'яна класика з елементами стилю "модерн" початку 20 століття (Додаток А)
Флотель «Богдан Хмельницький» розташований на узбережжі Дніпра в Києві, на 5-му причалі річкового вокзалу на Подолі. Поруч знаходиться Миколаївська церква на воді. Недалеко також розташований Фунікулер і станція метро Поштова площа, від якої можна швидко дістатися до площі Незалежності та інших визначних місць столиці (Додаток Б).
Історія теплохода «Богдан Хмельницький» («Некрасов») почалася в далекому 1953 році на заводі Obuda Hajogyar Budapest (Угорщина, Будапешт). Судна цього проекту - колісні вантажопасажирські пароплави з обносами, бортовими колесами призначені для перевезення пасажирів, багажу і вантажів на швидких пасажирських і вантажопасажирських річкових транзитних лініях, внутрішніми водними шляхами [9].
Характеристика флотелю: