Зразок роботи
Продукція ТОВ «Глобинський маслосирзавод» реалізується у 18 регіонах України, її чудові смакові властивості гідно оцінили споживачі Київської, Полтавської, Черкаської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Одеської та інших областей, а також АР Крим.. Близько 50 відсотків виробів підприємства реалізується через найбільші мережі супермаркетів, таких як «Велика Кишеня», «Сільпо», «Фуршет», «ЕКО-маркет», «Караван», «Край» та інші.
Підприємство відкрите для співробітництва, адже використання прямої дистриб’юції відпрацьовано на засадах гнучкої системи знижок та надання особливих умов найкращим партнерам. ТОВ «Глобинський маслосирзавод» не байдужий до потреб і смаків своїх клієнтів: постійно здійснює маркетингові дослідження попиту, проводить дегустації на місцях продажу з метою отримання зворотного зв'язку зі споживачем, задля якого і працює весь колектив підприємства.
ТОВ «Глобинський маслосирзавод» розташований в районному центрі м. Глобине в серці аграрної Полтавської області подалі від підприємств гірничої, металургійної та хімічної промисловості.
Масло вершкове повинно відповідати вимогам ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні вимоги» [4]. Органолептичні показники якості масла вершкового зазначено у таблиці 2.1.
Для виробництва масла на підприємстві «Глобинський маслосирзавод» використовують таку сировину:
- молоко коров’яче незбиране — згідно з ДСТУ 3662;
- вершки та молоко знежирене, отримані з молока коров’ячого, що відповідає вимогам ДСТУ 3662 або згідно з чинними нормативними документами;
- вершки пластичні — згідно з чинними нормативними документами;
- молоко незбиране сухе або молоко нежирне сухе — згідно з ДСТУ 4273 або згідно з чинними нормативними документами;
- маслянку-сировину, отриману під час виробництва солодковершкового масла, та маслянку суху — згідно з чинними нормативними документами;
- закваску бактеріальну або заквашувальний препарат — згідно з чинними нормативними документами;
- кухонну харчову «Екстра» або вищого ґатунку — згідно з ДСТУ 3583 (ГОСТ 13830);
- екстракт аннато, дозволений до застосування Центральним органом виконавчої влади сфері охорони здоров'я:
- бета-каротин мікробіологічний або бета-каротин в олії «каролін» мікробіологічний — згідно з чинними нормативними документами;
- V — ретинол (вітамін А) — згідно з чинними нормативними документами;
- воду питну — згідно з ДСанПін 2.2.4-171.10.
Технічні вимоги до молока коров'ячого незбираного:
1. Молоко, яке закуповують підприємства, потрібно отримувати від здорових корів, які утримують в господарствах, благополучних щодо
інфекційних захворювань, та за показниками якості відповідати вимогам стандарту ДСТУ 7357:2013 «Молоко та молочні продукти. Методи мікробіологічного контролювання». Молоко після доїння повинно бути профільтроване та охолоджене.
2. Молоко повинно бути натуральним незбираним, чистим, без сторонніх, не властивих свіжому молоку присмаків і запахів. За зовнішнім виглядом та консистенцією молоко повинно бути однорідною рідиною від білого до ясно-жовтого кольору, без осаду та згустків. Не допускається змішування молока від здорових і хворих корів та заморожування молока.
3. В молоці не допускається вміст інгібувальних речовин (мийно-дезинфікуючих засобів, консервантів, формаліну, соди, аміаку, перекису водню, антибіотиків).
4. За фізико-хімічними, санітарно-гігієнічними та мікробіологічними показниками якості молока розподіляють на три ґатунки: вищий, перший та другий згідно з вимогами, що вказані в табл. 3.1.
6. Закупівельна ціна на молоко та система оплати під час його закупівлі встановлюється і регулюється відповідними нормативними документами з урахуванням встановлених базисних норм по жиру та білку.
7. За вказаними показниками безпеки молоко вищого, першого та другого гатунків повинно відповідати вимогам
8. Допускається за домовленістю сторін, закуповувати молоко з густиною >1026 кг/м³ за температури 20 ºС і кислотністю від 15 ºТ до 21 ºТ, але свіже незбиране, яке оцінюється на підставі контрольної проби першим чи другим гатунками, якщо воно за органолептичними показниками, чистотою, загальним бактеріальним обсіменінням, кількістю соматичних клітин, масовою часткою сухих речовин відповідає вимогам цього стандарту.
Сировина, що використовується при виробництві продукції, представлена такими компаніями як: