Джерела формування та напрямки використання прибутуку підприємства (ID:147455)
Зміст
ВСТУП………………………………………………………………………3
РОЗДІЛ 1. ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВА…………………………………………………..5
1.1. Економічна сутність та класифікація прибутку……………….…..…5
1.2. Джерела формування прибутку підприємства………………….……8
1.3. Розподіл та використання прибутку підприємства…………..……..10
РОЗДІЛ 2. ДІАГНОСТИКА СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА ТА АНАЛІЗ ПОКАЗНИКІВ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗПОДІЛУ ПРИБУТКУ……13
2.1. Організаційна характеристика ВАТ “Вінницький олійножировий комбінат” …………………………………………………………..……………..13
2.2. Аналіз діяльності ВАТ “Вінницький олійножировий комбінат”….16
2.3. Аналіз формування та використання прибутку підприємства.……20
РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ удосконалення механізмів формування та використання прибутку підприємства..…23
ВИСНОВКИ…………………………………………………..………….26
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ………………………………..28
Зразок роботи
За аналізований період на підприємстві коефіцієнт зносу основного капіталу зменшився, що є ознакою покращення його матеріально-технічної бази. Однак, коефіцієнт зносу не може певною мірою характеризувати фактичний знос основного капіталу хоча б тому, що у підприємства, крім діючого ще існує обладнання і транспортні засоби, на які нараховується амортизація на повне відновлення. Тому хоча фактично такі основні засоби і не зношуються, проте загальна оцінка зносу основного капіталу підприємства змінюється.
Коефіцієнт оновлення основних засобів на підприємстві становив у звітному році 0,16 порівняно із 0,9 у базисному, збільшився на 56 %, що слід оцінити, як позитивне явище для підприємства.
Коефіцієнт вибуття показує, яка частка від ділення балансової вартості основних засобів, які вибули з підприємства за рік, на балансову вартість основного капіталу на початок року і характеризує ту частку основного капіталу, яка вибула з підприємства за рік з різних причин. Коефіцієнт вибуття основного капіталу у звітному році становив 0,07 і збільшився на 28,5 % порівняно з базисним.
Таким чином, здійснивши аналіз майна підприємства, можна сказати, що майновий стан є задовільним. Проте, керівництву потрібно звернути увагу на оновлення своїх основних засобів, бо фізично застаріле обладнання в недалекому майбутньому не дозволить підприємству випускати конкурентоспроможну продукцію із-за збільшення ремонтних витрат, витрат на поточне обслуговування та втрати кількісних та якісних параметрів випущеної продукції.
Інші роботи з даної категорії: