Реалізація політики економічного зростання у сфері надання публічних послуг (ID:470752)
Зміст
ВСТУП
1ТЕОРЕТИКО-ІСТОРИЧНІ ЗАСАДИ ПОЛІТИКИ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ У СФЕРІ НАДАННЯ ПУБЛІЧНИХ ПОСЛУГ
1.1.Теоретико-історичні аспекти економічного зростання у сфері надання публічних послуг
1.2. Вітчизняний досвіду політики економічного зростання у сфері надання публічних послуг
2 СУЧАСНИЙ СТАН ПОЛІТИКИ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ У СФЕРІ НАДАННЯ ПУБЛІЧНИХ ПОСЛУГ
2.1. Нормативно-правове забезпечення надання публічних послуг
2.2.Закордонний досвід політики економічного зростання у сфері надання публічних послуг
3. ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОЛІТИКИ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ У СФЕРІ НАДАННЯ ПУБЛІЧНИХ ПОСЛУГ
3.1. Реалізація політики економічного зростання у сфері надання публічних послуг
3.2. Пропозиції щодо покращення реалізації політики економічного зростання у сфері надання публічних послуг
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Зразок роботи
Постановка проблеми. Актуальність дослідження. Україна стала на шлях європейського розвитку, який дає змогу створити умови життя для своїх громадян відповідно до європейських стандартів. А для цього потрібні радикальні зміни та реформи всієї системи державної служби. Важливо створити таку систему надання послуг, яка була б максимально зрозумілою та зручною для громадян та організацій та ефективною з точки зору державних витрат.
З цією метою держава повинна створити інституційну та правову основу для підвищення якості державних послуг. Зокрема, це вимагає теоретичного з’ясування сутності та класифікації державних послуг, що ляже в основу їх подальшого закріплення в правових документах.
Аналіз останніх досліджень і публікацій. Загалом, сьогодні ми маємо багато визначень та підходів до розуміння сутності державних послуг, але їх узагальнення та структурування з урахуванням нових наукових розробок та юридичних документів ще не було предметом окремого дослідження.
Проблематику публічних послуг досліджували такі науковці: В. Авер’янов, І. Венедіктова, В. Сороко, І. Коліушко, С. Серьогін, В. Тимощук, Н. Ходорівська. Питання юридичної природи публічних послуг, їх класифікації та законодавчого забезпечення досліджено у роботах І. Венедіктової та В. Сороко. Правові аспекти надання публічних послуг під час проведення адміністративної та адміністративно-територіальної реформ досліджують І. Коліушко та В. Тимощук.
Досліджуючи сутність адміністративних послуг, вони звертають увагу на широке розуміння поняття «управлінських послуг», яке фактично вважають тотожним поняттю «державні послуги», причому послуги органів місцевого самоврядування вони також відносять до державних послуг [9]. В. Авер’янов розглядав послуги як чинник удосконалення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування [9].
Інші роботи з даної категорії: