0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Стаття ВАК на замовлення

Довірте написання вашої статті ВАК досвідченим виконавцям

Дізнайся вартість статті ВАК
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 2300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
299
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 487
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити статтю ВАК?

Для замовлення статті необхідно зайти на сайт компанії, заповнити всі поля заявки із зазначенням тонкощів, вимог до оформлення, побажань. До заявки необхідно додати файл з проведенням дослідження і його результатами. З вами зв'яжеться менеджер, який уточнить деталі, назве терміни виконання, повну вартість роботи, а також розмір авансу. Після отримання згоди і внесення авансу наші співробітники ретельно ознайомляться з результатами дослідницької роботи і кваліфіковано оформлять їх в наукову статтю. Вартість статті ВАК визначається складністю роботи і терміном надання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому агентство Магістр?

  1. Стаття буде написана кваліфікованим співробітником, який розбирається саме в тематиці роботи.
  2. Ми гарантуємо якість написання та відповідність усім стандартам конкретного видання, яке буде рецензувати роботу.
  3. За бажанням замовника ми прикріпимо до роботи всю супровідну документацію, яку вимагає редакція (додаткова плата).
  4. Наша співпраця не закінчується після того, як робота буде написана і передана вам. Ми будемо супроводжувати її аж до публікації, щоб внести при необхідності правки.
  5. Ми гарантуємо написання статті в обумовлені терміни.
Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
📖 Від чого залежить ціна на статтю ВАК?
Як правило, визначаючим фактором є вимоги журналу, у якому ви збираєтесь публікуватись.
💲 Скільки коштує замовити статтю ВАК?
Ціна статті ВАК зазвичай становить 1500 - 2500 грн.
🔎 Наскільки унікальною буде стаття?
Унікальність буде не нижче замовленої. Зазвичай вона складає 80 %.
❓ Доробки у вас платні?
Ні, всі доробки у межах замовлення у нас безкоштовні.