0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

СТВОРЕННЯ ОРТОФОТОПЛАНУ МІСЦЕВОСТІ НА ОСНОВІ МАТЕРІАЛІВ АЕРОЗНІМАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОГРАМНО-ТЕХНІЧНОГО КОМПЛЕКСУ «ДЕЛЬТА 32» (ID:195163)

Тип роботи: курсова
Сторінок: 44
Рік виконання: 2015
Вартість: 100
Купити цю роботу
Зміст
Вступ……………………………………………………………………………...4 Розділ 1. Побудова перспективних зображень та визначення геометричних властивостей аерофотознімків 1.1. Знімок як центральна проекція.Побудова перспективних зображень….6 1.1.1. Побудова забражень прямої, що знаходиться в проектній площині….8 1.1.2. Побудова зображення векторної прямої……………………………....10 1.1.3. Побудова зображення куба довільно розташованого в предметній площині…………………………………………………………………………...11 1.2. Геометричні характеристики аерофотознімка…………………………..11 1.2.1. Визначення масштабу знімка…………………………………………..11 1.2.2. Зміщення точок на аерофотознімку під впливом кута нахилу………15 1.2.3. Зміщення точок на знімку за рельєф місцевості………………………19 Розділ 2. Створення ортофотоплану місцевості…………………………..21 2.1.Теоретичні основи цифрового ортофотографування…………………..23 2.2. Технологічна схема камеральних робіт при створенні цифрових ортофотпланів та ортофотокарт………………………………………………26 2.3. Технологія побудови ЦМР та виготовлення ортофотоплану з використанням фотограмметричного комплексу «Дельта 32»……………..27 2.3.1. Формування файлів опису знімальної камери та опорних точок……27 2.3.2. Орієнтування знімків……………………………………………………28 2.3.3. Побудова ЦМР та представлення рельєфу способом інтерполяції горизонталей…………………………………………………………………….36 2.3.4. Виконання ортофототранспортування…………………………………38 2.3.5. Оформлення ортофотоплану……………………………………………39 Загальні висновки та рекомендації……………………………………………42 Список використаної літератури………………………………………………44
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Фотограмметрія та дистанційне зондування – це галузь технічних наук, яка займається отриманням достовірної інформації про фізичні властивості об’єктів та їх оточення за допомогою реєстрації випромінювання та інтерпретації образів одержаних за допомогою сенсорів, які не контактують безпосередньо з цими об’єктами. Цифрова фотограмметрія, як відомо, оперує з цифровим знімком, який можна отримати двома шляхами: -сканування фотографічного зображення; -використовуючи цифрову знімальну камеру замість фотографічної. По своєму вмісту ЦММ поділяється на цифрову модель ситуації (контурів місцевості) і цифрову модель рельєфу (ЦМР). Під ЦМР розуміють множину точок з інформацією про місцевість у цифровій формі визначену математичними залежностями за якими однозначно із потрібною точністю можна отримати необхідні характеристики місцевості. ЦМР потрібна для розв’'язання багатьох прикладних задач, зокрема для створення цифрового ортофотозображення. Точки ЦМР розташовують у вигляді сітки нерегулярної або регулярної. Всі елементи ситуації задаються координатами х та у точок, визначаючи положення предметів і контурів місцевості. Цифрова модель рельєфу характеризує топографічну поверхню місцевості. Вона визначається деяким положенням точок з координатами х, у, Н вибраних на земній поверхні так, що б в достатній мірі відобразити характер рельєфу. Виконання даної курсової роботи полягає у створенні ортофотоплану місцевості на основі аерофотознімків з використанням фотограмметричної станції «Дельта 32». Створення ортофотоплану включає в себе: - підготовчі роботи; - фотограмметричне згущення опорної мережі; - виготовлення ортофотоплану. Результатом виконаної курсової роботи буде ортофотоплан місцевості з нанесеними і підписаними горизонталями.