Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність досліджуваної теми. Розвиток України на сучасному етапі характеризується становленням ринкової економіки, її інтеграції у систему міжнародних економічних відносин, виникненням акціонерних компаній, товариств, різних фондів. Учасники цих процесів потребують достовірної і неупередженої інформації про фінансово-майновий стан, перспективи розвитку та фінансову стабільність суб’єктів господарювання. Подання достовірної та неупередженої інформації зацікавленим особам забезпечується через аудиторський висновок, про що свідчить віковий досвід зарубіжних країн, а також робота вітчизняних аудиторів. Тема дослідження даної курсової роботи у світі законодавчих та нормативних актів є дуже актуальною, тому що вона дає можливість охарактеризувати майновий стан підприємства, його виробничі потужності, а також ефективність виробничої діяльності в цілому.
В умовах реформування господарських процесів проблеми обліку необоротних активів набувають виняткової актуальності в зв’язку з необхідністю отримання користувачами достовірної інформації про наявність, стан та ефективність використання основних засобів, нематеріальних активів, довгострокових біологічних активів тощо.
Результати дослідження сутності та природи необоротних активів, дали можливість зробити висновок, що ця категорія бухгалтерського обліку є однією з найважливіших складових активів підприємства.
Значний внесок у розвиток обліку і аудиту необоротних активів в Україні здійснили: В.В. Бабич, І.А. Бігдан, Ф.Ф. Бутинець, А.М. Герасимович, М.Я. Дем’яненко, С.Ф. Голов, Г.М. Давидов, Н.І. Дорош, В.І. Єфіменко, В.П. Завгородній, С.Я. Зубілевич, А.М. Кузьмінський, Н.М. Малюга, Л.В. Нападовська, О.А. Петрик, І.І. Пилипенко, В.С. Рудницький, В.В Сатовський, Л.К. Сук, Сунь Лінь, В.О. Шевчук, І.Й. Яремко та інші. Проблема досліджувалася В.П. Астаховим, М.І. Бакановим, П.С. Безруких, С.М. Бичковою, Г.А. Велшом, Я.В. Соколовим, А.А. Тереховим, В.П. Суйцом, А.Д. Шереметом, Д.Г. Шортом та іншими зарубіжними вченими.
Об’єктом роботи є аудит необоротних активів
Предметом роботи є процеси організації та проведення аудиту необоротних активів на ПАТ «Коблево».
Метою роботи визначити стан необоротних активів на ПАТ «Коблево».
Поставлена мета зумовила виконання наступних завдань:
викласти законодавчо-нормативне регулювання організації і методики аудиту необоротних активів на підприємствах;
розкрити теоретичні аспекти організації і методики аудиту необоротних активів;
навести організаційно-економічну характеристику ПАТ «Коблево»;
дослідити стан облікової роботи, внутрішнього контролю на підприємстві, системи оподаткування підприємства;
провести планування аудиту необоротних активів підприємстві;
зробити перевірку обліку необоротних активів підприємстві;
узагальнити результати перевірки необоротних активів підприємства.
Методи дослідження наукові: аналіз, синтез, узагальнення, класифікація, дедукція, індукція, порівняння, розрахунок.
Курсова робота складається з 54 (включаючи Додатки) сторінки друкованого тексту, вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел та включає 9 таблиць та 1 рисунок. У списку використаних джерел 20 найменувань.