ОСНОВИ ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА (унікальність 80%) (ID:493409)
Автор більше не продає цю роботу
?
Основні причини, чому роботи знімають з продажу:
- Автор роботи самостійно зняв її з продажу
- Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
- На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботиЗміст
ВСТУП 2
1. ПОНЯТТЯ ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА 4
2. ФУНКЦІЇ ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА 7
3. ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА 9
4. ВИДАТНІ ОРАТОРИ: З ДАВНІХ ЧАСІВ ДО СЬОГОДЕННЯ 12
5. МІСЦЕ ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА В СУЧАСНОСТІ 15
ВИСНОВКИ 17
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 18
Зразок роботи
ВСТУП
В сучасному світі, в зв'язку з бурхливим розвитком засобів масової інформації та комунікації, різко зріс інтерес до ораторського мистецтва. Йому відводиться особливе місце в сфері освіти і соціальному житті, так як володіння навичками риторики є найважливішим компонентом успіху особи в будь-якій сфері діяльності. Також воно виступає найдієвішим інструментом державної ідеології, маніпуляції громадською думкою і настроєм, а також процесом формування світогляду кожної особистості. Прагнення сучасної людини до життєвого успіху, кар'єрного росту, професійної компетентності неможливе без вміння говорити аргументовано, грамотно, переконливо і красиво.
Майстерність публічної промови, мистецтво полеміки і спілкування в будь-якому суспільстві – ключ до визнання, лідерства, самореалізації та високого рівня життя.
Очевидна потреба сучасних людей – підвищення культури спілкування і мови приводить до зростання ролі ораторського мистецтва, що є невід'ємною частиною демократичного суспільства.
Звичайно, оратору необхідні і спеціальні здібності: спостережливість, творча уява і логічний виклад думки для залучення аудиторії. Але найбільш важливим є вдосконалення в культурному та інтелектуальному плані, розширення кругозору, адже успішна мова складається з ретельної підготовки і ерудиції промовця.
Часто від людей можуть прозвучати певні запитання: «Навіщо нам вчитися говорити? Це ж ми і так вміємо». «Говорити», цілком ймовірно, так. А висловлюватися, виступати, доповідати, коментувати, резюмувати? А це все теж види мовленнєвої діяльності, які в щоденному та професійному спілкуванні займають дуже важливе місце.
Отже, складається думка про те, що риторика вчить як мислити, виховує почуття висловлювання, допомагає як в побуті та і в професійній діяльності. Через змістовність слів та висловів, виразні тексти, вона диктує стиль сучасному суспільству, надаючи впевненості у сьогоднішньому та завтрашньому дні.
Інші роботи з даної категорії: