Звіт по практиці в банку (АТ Приватбанк) + додатки (ID:833555)
Зміст
З М І С Т Стор.
ВСТУП……………………………………………………………………. 3
1.Загальне ознайомлення з банківською установою, її структурою та бізнес-моделлю діяльності………………………………………………..
5
2.Ознайомлення з інформаційною системою “Операційний день банку”. Порядок та режим роботи банку у Системі електронних платежів НБУ, у Міжнародних та внутрішньодержавних платіжних системах……………………………………………………………………
8
3.Організація фінансової роботи банку та структурна характеристика його фінансових ресурсів…………………………………………………
10
4.Прогнозування грошових ресурсів за пасивними операціями банків та їх ефективних вкладень в активні операції……………………………
14
5.Активні операції та прогнозування грошових надходжень за активними операціями банку і їх подальшого використання…………..
15
6.Фінансово-інвестиційна діяльність банку…………………………….. 18
7.Грошові розрахунки за банківськими та клієнтськими операціями…. 20
8.Ризики у сфері банківської діяльності установи та система ризик-менеджменту банківської установи………………………………………
24
9.Прогнозування прибутку банку, порядок його формування, розподілу і використання. Оподаткування банківської установи та його специфічні особливості……………………………………………..
28
10.Регулювання фінансово-господарської діяльності банку за допомогою економічних нормативів …………………………………….
31
11.Взаємозв’язок банку з державними фінансовими інститутами……. 32
12.Аналіз фінансового стану банку та результатів його стрес-тестування………………………………………………………………….
33
ВИСНОВКИ……………………………………………………………… 36
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………... 37
ДОДАТКИ………………………………………………………………... 40
Зразок роботи
ВСТУП
Банки в сучасному світі грають важливу роль у фінансовій системі, надаючи клієнтам широкий спектр фінансових послуг. Саме вони організовують обіг значної частини кредитних грошей, що займає домінуюче положення в загальному обсязі грошової маси. Банки, проводячи грошові розрахунки і кредитуючи господарство, виступаючи посередниками у перерозподілі капіталів, істотно підвищують загальну ефективність виробництва, сприяють зростанню продуктивності суспільної праці, впливають на структурну, інвестиційну та соціальну політику держави в цілому.
В сучасному світі, зростання конкуренції та зміни у побудові фінансових відносин ставлять перед банками вимоги щодо постійного покращення якості обслуговування клієнтів та збільшення ефективності своїх операцій. Клієнти стають все більш вимогливими, вони шукають інноваційні рішення та зручність використання банківських послуг. Водночас, висока складність банківських процесів, обмежені ресурси та змінні регуляторні вимоги стають викликами для досягнення цих цілей.
Відповідно проходження практики банку є нині актуальним і необхідним оскільки саме банки, виконують важливу функцію мобілізації тимчасово вільних грошових ресурсів і перетворення їх у реальний капітал, здійснюючи різноманітні кредитні, інвестиційні та інші операції і забезпечуючи, таким чином, потреби економіки в додаткових ресурсах.
Базою дослідження є відділення Приватбанку: Ратне, вул. Центральна, 28-Б.
Метою практики у банківській установі є закріплення теоретичних знань і набуття практичних навичок організаційно-управлінської діяльності банку, здійсненні економічної роботи банку в умовах ринкових відносин.
Основними завданнями практики є:
- ознайомитись із банківською установою, її структурою та бізнес-моделлю діяльності;
- ознайомитись із інформаційною системою “Операційний день банку”. Порядок та режим роботи банку у Системі електронних платежів НБУ, у Міжнародних та внутрішньодержавних платіжних системах
- дослідити організацію фінансової роботи банку та структурну характеристику його фінансових ресурсів
- здійснити прогнозування грошових ресурсів за пасивними операціями банків та їх ефективних вкладень в активні операції;
- проаналізувати активні операції та прогнозування грошових надходжень за активними операціями банку і їх подальшого використання;
- оцінити фінансово-інвестиційну діяльність банку;
- проаналізувати грошові розрахунки за банківськими та клієнтськими операціями;
- визначити ризики у сфері банківської діяльності установи та система ризик-менеджменту банківської установи;
- дослідити прогнозування прибутку банку, порядок його формування, розподілу і використання. Оподаткування банківської установи та його специфічні особливості
- з’ясувати регулювання фінансово-господарської діяльності банку за допомогою економічних нормативів;
- охарактеризувати взаємозв’язок банку з державними фінансовими інститутами
- проаналізувати фінансовий стан банку та результи його стрес-тестування.
Інформаційними джерелами під час дослідження вибраної фінансової установи є закони України, постанови і рішення Верховної Ради та Кабінету Міністрів, що пов’язані із діяльністю банківської системи та банків, річні звіти АТ КБ "ПриватБанк".
Інші роботи з даної категорії: