Управління мотивацією персоналу підприємства та оцінки його ефективності на прикладі (ID:1133741)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП 3
1. Загальна характеристика Компанії Фараон ЛТД 5
1.1.Основні напрямки діяльності підприємства 5
1.2. Призначення підрозділів та їх структура 7
1.3. Характеристика кадрової політики компанії 8
1.4. Організація охорони праці в компанії Фараон ЛТД 10
2.Управління мотивацією персоналу Фараон ЛТД та оцінки його ефективності 14
2.1. Аналіз літературних джерел з наукової проблеми 14
2.2. Аналіз стану мотивації праці компанії Фараон ЛТД 17
3. Рекомендації щодо оптимізації кадрової політики підприємства, спрямованих на підвищення ефективності роботи організації 25
ВИСНОВКИ 30
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 33
ДОДАТКИ 35
Зразок роботи
ВСТУП
В умовах соціально-орієнтованої ринкової системи господарювання проблема мотивації праці набуває важливого значення. Відсутність належних стимулів до праці, неможливість досягнути поставлених цілей законними методами, нереалізовані мрії про підвищення рівня життя зумовлюють виникнення незадоволення людини своєю роботою та своїм становищем у суспільстві. Нехтування мотиваційним фактором у сфері праці призводить до зниження показників продуктивності праці, якості продукції, трудової дисципліни на кожному конкретному підприємстві і до кризи в господарській системі в цілому.
Постійні зміни в економічній та політичній сферах нашої держави, одночасно створюють великі можливості і серйозні загрози для кожної особистості та вносять значний рівень невизначеності в життя практично кожної людини. Тому, лише дієвий мотиваційний механізм, що відповідає сучасним умовам та є гнучким до швидких економічних змін, забезпечить ефективне використання трудових ресурсів.
Розробка і запровадження ефективних мотиваційних моделей сприяє підвищенню конкурентоспроможності, продуктивності і, в кінцевому результаті, прибутковості підприємства. Також, це дозволяє вийти підприємству на економічно новий рівень розвитку і відкриває можливості реалізувати свої можливості на світовому рівні.
Та найголовніше, використання ефективної мотиваційної моделі на підприємстві свідчить про уважне і дбайливе ставлення керівництва до власних працівників, а отже, і про піклування про їх матеріальне і соціальне становище. Імідж будь-якого підприємства чи організації визначається на сам перед належним відношенням до всіх членів трудового колективу, а успіх підприємству гарантовано, якщо є зацікавленість його працівників у підвищенні продуктивності праці та в повній реалізації свого творчого потенціалу. Ринкові форми господарювання відкривають широкі можливості для практичного використання різних методів мотивації і не лише матеріальне стимулювання.
Метою практики є комплексне дослідження основних напрямів мотивації праці, огляд основних методичних підходів та розробка на основі проведеного дослідження практичних шляхів вдосконалення мотивації праці в системі управління підприємством.
Завдання на практику:
розглянути теоретичні аспекти мотивації трудової діяльності персоналу;
провести розгорнутий аналіз техніко-економічних показників та мотивації трудової діяльності на Фараон ЛТД;
обґрунтувати пропозиції, щодо вдосконалення системи мотивації системи персоналу підприємства Фараон ЛТД
розробити програму щодо удосконалення мотивації трудової діяльності персоналу.
Базою практики є компанія Фараон ЛТД.
Інші роботи з даної категорії: