Зразок роботи
ВСТУП
Чайна культура віддзеркалює національні та історичні традиції різних країн. Його статус варіюється від продукту першої необхідності для багатьох народів до суттєвого компонента, на рівні з хлібом, що є життєво важливим і невичерпним елементом.
Чай має довгі столітні традиції впливу, що охоплюють не лише духовний аспект, але й вплив на фізичне самопочуття людини. Цей напій часто сприймається як цілющий і корисний, який може помагати з різних хвороб.
Сучасна тенденція до здорового способу життя, популярність екзотичних і, насамперед, східних речей, відображається в популярності зеленого чаю, мате, білого чаю, каркаде та інших східних напоїв.
Сьогодення невідємно повязане з чайною культурою, де заварювання та повільне чаювання набувають ритуального значення. Відверті розмови під чашкою чаю сприяють духовному збагаченню, народжують розумні і позитивні думки.
І хоча здається, що з чаєм ми вже всі ознайомлені, знайти цікаву та корисну інформацію про правильне приготування та вживання цього напою виявляється дуже важко. Інші можуть стверджувати, що заварювати чай – це справа нескладна, достатньо лише залити кип`ятком. Я вважаю, що це – дуже велика помилка!
Тут ми маємо справу з парадоксом: знання, як вирощувати та обробляти якісний чай, втрачає своє значення при недбалому вживанні. Навіть невеличка помилка, непрофесійне заварювання можуть зіпсувати найкращий сорт чаю та відмінити усі зусилля, вкладені у створення цього корисного напою. Це може навіть вплинути на його діяльність на організм. Чай, як і деякі інші продукти, може виявити різні властивості в залежності від того, як його застосовувати.
Як важливо правильно заварювати чай відображається в тому, що навіть з невищого сорту, при дотриманні вірних методів заварювання та обережного відношення, можна отримати приємний і корисний напій. Компетентне заварювання чаю дарує нам не лише насолоду, але і користь від його споживання. Суть полягає в тому, що знаючи особливості чаю як продукту, ми можемо використовувати його з максимальною вигодою.
Історично зарекомендувало себе, що прийоми грають ключову роль у розвитку ділових зв'язків та взаємодії. Важливо відзначити, що прийоми їжі та дегустації напоїв створюють приємну атмосферу, під час якої основною метою є розширення наявних зв'язків та встановлення нових ділових контактів, обмін інформацією та покращення співпраці.
Банкет – це урочистий стіл, що організовується на честь певної особи, події або святкування. Ці події можуть бути як офіційними (професійні прийоми), так і неофіційними (сімейні свята, дружні зустрічі тощо). Залежно від обслуговування, банкети можна розділити на кілька типів: банкет-прийом із повним обслуговуванням офіціантами, банкет-прийом із частковим обслуговуванням, банкет-фуршет, банкет-коктейль, банкет-коктейль-фуршет, банкет-чай, банкет-кава.
Підготовка будь-якого банкету включає в себе прийом та оформлення замовлення, підготовку бенкету до обслуговування. Ефективність підготовки та проведення банкету залежить від того, наскільки детально і вчасно обговорені всі деталі між замовником і виконавцем (рестораном).
Одним з основних видів банкетів є банкет-чай, і саме цей аспект буде розглянуто в даному дослідженні.