Імміграція в Україну (ID:1125216)
Зміст
ЗМІСТ
Вступ ………………………………………………………………….……3
Розділ І. Сучасний стан імміграційного процесу в Україні
1.1. Постійний вид на проживання ………………………….…..5
1.2. Посвідка на тимчасове проживання ………………….…….9
1.3. Реєстрація і тимчасове перебування в Україні …………....11
Розділ ІІ. Перспективи розвитку імміграції в Україні ………………...28
Висновки ……………………………………………………………….…...32
Список використаних джерел ……………………………………….…….33
Зразок роботи
ВСТУП
Починаючи розгляд такої глобальної проблеми, як міграція робочої сили, важливо відзначити, що міграційні процеси виступають важливим індикатором реакції населення на зміни в економічному, політичному та соціальному житті суспільства. У нашій державі зміни відбуваються майже щодня. Розмір, напрямки та обсяги таких міграційних рухів свідчать про стабільність або нестабільність суспільного розвитку країни.
Процес міграції непосредственно пов'язаний з економічними трансформаціями в будь-якій країні. Структурна перебудова економіки, конверсія оборонного сектору, банкрутство та припинення функціонування численних промислових підприємств, призвели до значного зменшення та реформування робочої сили з урахуванням галузевого та професійного аспекту. На жаль, дефіцит державних та регіональних бюджетів разом із низьким рівнем іноземних інвестицій не дозволяє досить швидко адаптувати та перерозподілити великі масштаби вітчизняної робочої сили. Це призвело до значної кількості незайнятої робочої сили, але держава не може забезпечити відповідні робочі місця. Це призвело до ситуації, коли деякі люди, маючи вчені ступені, виконують роботу низького рівня, інші, без освіти, обіймають посади вищого рівня, але більшість працівників активно шукають гідну роботу як в межах країни, так і за її межами. Ця ситуація призводить до формування групи мігруючої робочої сили. Радикальні економічні та політичні реформи, які впроваджуються в нашій країні, не могли не вплинути на масштаби та характер робітничої міграції.
З отриманням Україною незалежності та демократизацією суспільного життя були викреслені характерні для тоталітарного суспільства обмеження, які стосувалися права людини на вільне переміщення та вибір місця проживання.
З прийняттям Конституції правові акти, що регулюють питання громадянства та міграції, були систематизовані та приведені у відповідність до конституційних норм. Проте зазначені законодавчі акти не в змозі належним чином регулювати аспекти міграції населення, а відсутність "Закону про міграцію" погіршує ситуацію в державі.
Отже, усі ці проблеми впливають на регулювання міграційних процесів в Україні.
Моє дослідження спрямоване на аналіз імміграційних процесів в Україні. Предметом дослідження є питання імміграції в сучасному законодавстві України.
Метою моєї роботи є розгляд того, як саме регулюються проблеми міграції в Україні, умови працевлаштування іноземців та осіб без громадянства, захист прав та інтересів українців, які працюють за кордоном, а також механізми захисту їх прав у разі порушень. Однією з важливих аспектів є вивчення історичного розвитку міграційних процесів в Україні
Виходячи з цілей мого дослідження, передо мною стоять наступні завдання:
Аналізувати законодавчу базу та наукову літературу щодо імміграції.
Дослідити поточний стан імміграційних процесів в Україні.
Надати рекомендації щодо покращення системи контролю за іммігрантами.
Інші роботи з даної категорії: