Організація сфери дозвіллєвих та розважальних послуг (ID:1125703)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ІНДУСТРІЇ ДОЗВІЛЛЯ 5
1.1. Специфіка діяльності дозвіллєвих центрів 5
1.2. Сучасний стан дозвіллєвої сфери в україні: соціально-педагогічний аспект 13
РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ СТУДЕНТСЬКОГО ДОЗВІЛЛЯ 23
2.1. Формування культури дозвілля студентської молоді та її роль у розвитку особистості 23
2.2. Упровадження та характеристика нових та соціокультурних технологій в організації дозвіллєвої діяльності молоді 27
2.3.Технології підготовки виховних заходів у культурно-дозвіллєвій діяльності 34
ВИСНОВКИ 39
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 41
Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність теми дослідження. Дозвілля - це час, вільний від роботи, занять, будь-якого діла. Так пояснює це поняття «Короткий тлумачний словник української мови». Отже, роботу, заняття, справи - геть з вільного часу, з дозвілля. Чим же тоді заповнити останнє? Грою? Нічогонеробленням? Чи не занадто звужене змістом це тлумачення? Нині вчені нараховують близько 500 різних форм і видів дозвілля.
Студенти у процесі дозвіллєвої діяльності опиняються в умовах свободи вибору видів діяльності за інтересами, метою, змістом, стилем і способами самовираження. Залучення студентів до дозвіллєвої діяльності сприяє активній соціалізації, саморозвитку та професійному становленні. У цьому процесі активізується розвиток професійних, когнітивних, емоційно-вольових та організаційних якостей фахівця; здійснюється формування індивідуально-творчого потенціалу студентів; відбувається педагогічна підтримка соціальної активності майбутнього фахівця в професійно орієнтованих видах дозвіллєвої діяльності.
Проведення заходів науково-практичного та теоретичного формату (конференції, семінари, симпозіуми, круглі столи тощо); реалізація спільних програм у сфері молодіжної політики (працевлаштування, соціальний та правовий захист студентів, організація студентського дозвілля тощо) передбачено шляхами та засобами співпраці органів місцевого та студентського самоврядування.
Об’єкт дослідження - активне дозвілля молоді.
Предмет дослідження - формування, упровадження та характеристика нових та соціокультурних технологій в організації дозвіллєвої діяльності молоді та умови, принципи, методи, шляхи та засоби здійснення співпраці органів місцевого та студентського самоврядування в системі активного дозвілля молоді.
Мета дослідження: теоретично обґрунтувати та запропонувати технологію організації студентського дозвілля на засадах взаємодії студентських та органів місцевого самоврядування.
Завдання дослідження:
1. Теоретично обґрунтувати особливості системи активного дозвілля.
2. Дослідити планування, організацію, мотивацію та контроль культурно-дозвіллєвої діяльності.
3. Проаналізувати методи, організаційні форми і технології в організації дозвіллєвої діяльності молоді.
4. Виявити особливості технології підготовки виховних заходів у культурно-дозвіллєвій діяльності.
5. Розглянути сфери взаємодії місцевих владних інституцій та органів студентського самоврядування у системі активного дозвілля молоді.
Курсове дослідження складається зі вступу, двох розділів, висновків списку використаних джерел.
Інші роботи з даної категорії: