0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Порядок створення фермерського господарства та його державної реєстрації. Умови та порядок надання (передача) земельних ділянок для ведення фермерського господарства (ID:1127156)

Тип роботи: реферат
Дисципліна:Інше
Сторінок: 22
Рік виконання: 2019
Вартість: 70
Купити цю роботу
Зміст
Зміст Вступ 3 1. Правові питання створення фермерського господарства 4 2. Порядок припинення діяльності фермерського господарства 14 3.Державний протекціонізм фермерських господарств 18 Висновки 21 Список використаних джерел 23  
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Вступ Формування і становлення ринкових відносин в аграрному секторі економіки України об'єктивно зумовлюють розвиток його багатоукладності, в основу якої покладено принципи різних можливостей, здорової конкуренції та ділового співробітництва підприємств з різними формами власності. Різноманітність форм господарювання на селі сприяє зміні стереотипів, які склалися раніше в підходах до організації управління сільськогосподарським виробництвом. Аграрна реформа та інтеграційні процеси в Україні здійснюються в загальному руслі перетворень господарських систем і форм власності. Поступово створюються принципово нові аграрна і агропромислова структури формуються приватні та колективні ініціативи та інтереси, форми власності та господарювання. Прийняті за останні роки закони про землю, про власність, про підприємство створили умови для формування багатоукладного сільського господарства. Кожному укладу відповідає певна форма господарювання, яка реалізується у вигляді конкретного підприємства — державного, акціонерного, кооперативного, приватного тощо. Розглядаючи діяльність нових організаційних структур у системі агропромислового комплексу, зупинимося на такій її формі, як фермерські господарства. Фермерство являє собою форму підприємництва громадян України, які виявили бажання переважно особистою працею виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, переробляти і реалізовувати її. Виникнення і розвиток фермерських господарств є закономірним результатом процесу приватизації колективної власності. Ця форма господарювання як ніяка інша сприяє ефективному використанню ресурсів сільського господарства, оскільки в повній мірі реалізовується економічна зацікавленість самих виробників, які переважно і є власниками цих ресурсів або використовують окремі з них на умовах оренди.