Розробка проекту землеустрою по фактичному розміщенню майна на землях історико-культурного призначення (ID:1132099)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. АНАЛІЗ НОРМАТИВНО- ПРАВОВИХ АКТІВ 5
1.1. Склад то використання земель історико-культурного призначення 5
1.2. Використання земель історико-культурного призначення 7
РОЗДІЛ 2. ГЕОДЕЗИЧНІ РОБОТИ ЯКІ ПОТРІБНО ВИКОНАТИ ПРИ РОЗМІЩЕННІ МАЙНА НА ЗЕМЛЯХ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ 12
2.1. Моделювання використання земель історико-культурного призначення 12
2.2. Організаційно-правові та методичні засади розроблення проекту землеустрою щодо відведення земель історико-культурного призначення 13
2.3.Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 17
2.4. Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, землевпорядна експертиза проекту 20
ВИСНОВКИ 24
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 27
Зразок роботи
ВСТУП
Одним із основних завдань земельної реформи в Україні, яка здійснюється протягом останніх 20-ти років, є приватизація земель, яка передбачає перехід частини земельного фонду країни, що використовується громадянами та юридичними особами для задоволення власних потреб та здійснення підприємницької діяльності, у їх приватну власність.
Об’єктом приватизації виступають земельні ділянки. Приватизація земельної ділянки являє собою сукупність здійснюваних у певному порядку юридично значимих дій, які в багатьох випадках розпочинаються формуванням земельної ділянки і завершуються оформленням права власності чи іншого права на неї.
Актуальність теми: У зв’язку з тим що земельна реформа проводиться на протязі 20-ти років і має безліч недоліків, незважаючи на те, що постанова Кабінету Міністрів України «Про порядок ведення державного земельного кадастру» була прийнята ще 12 січня 1993 р., перші реальні кроки по формуванню державного земельного кадастру в Україні розпочалися лише з прийняттям Держкомземом України наказу від 2 липня 2003 р. «Про затвердження Тимчасового порядку державної реєстрації земель». 7 липня 2011 р. Верховна рада України прийняла Закон «Про державний земельний кадастр», відповідно до якого в Україні має формуватися база даних про землю на базі землевпорядних робіт належної якості. Закон набуває чинності з 1 січня 2013 р. Однак, навіть після його введення в дію в Україні ще тривалий час існуватимуть земельні ділянки, сформовані без дотримання вимог щодо належної якості землевпорядних робіт. Це означає, що при внесенні відомостей про такі ділянки до державного земельного кадастру їх доведеться коригувати: уточнювати площу, лінії проходження меж тощо.
Отже, права власників таких ділянок не можна визнати такими, що повністю гарантуються державою. Тому з метою отримання таких гарантій багатьом власникам земельних ділянок, права на які отримані у роки земельного реформування, доцільно «доформувати» такі ділянки та оформити права на них у відповідності з вимогами чинного законодавства України.
Метою кваліфікаційної роботи є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні проектів відводу земельних ділянок землекористувачам різних форм власності з використанням кадастрових зйомок для визначення меж земельних ділянок згідно з вимогами та інструкцією Держкомзему України. Навчитися застосовувати нормативні і інструктивні документи, в яких встановлено порядок відведення земельних ділянок з застосуванням матеріалів кадастру і кадастрових робіт.
Завданням роботи є дослідити, проаналізувати наявні теоретичні матеріали, для виготовленні проектів землеустрою по фактичному розміщенню майна на землях історико-культурного призначення.
Об’єкт дослідження - є проект розміщення майна на території за-повідника.
Предметом виступає проект землеустрою по фактичному розміщенню майна на землях історико-культурного призначення.
Структура кваліфікаційної роботи - дана курсова робота складається із вступу, двох розділів, загальних висновків та списку використаних джерел.
Інші роботи з даної категорії: