0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Робота з метафоричними образами як чинник пошуку внутрішнього ресурсу особистості у складних життєвих обставинах (ID:239845)

Тип роботи: курсова
Дисципліна:Інше
Сторінок: 24
Рік виконання: 2018
Вартість: 120
Купити цю роботу
Зміст
ВСТУП РОЗДІЛ 1 ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ ВИВЧЕННЯ ПРОБЛЕМИ СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИН 1.1. Основні теоретико-методологічні підходи до вивчення особистості 1.2. Роль внутрішніх ресурсів у життєдіяльності особистості 1.3. Сучасні наукові підходи до вивчення проблеми складних життєвих обставин Висновок до розділу 1 РОЗДІЛ 2 РОЛЬ МЕТАФОРИЧНИХ ОБРАЗІВ У ПОШУКУ ВНУТРІШНІХ РЕСУРСІВ ОСОБИСТОСТІ 2.1. Загальна характеристика методів психотерапії 2.2. Сучасні теоретичні засади використання терапевтичної метафори у психологічному консультуванні та психотерапії 2.3. Використання метафоричних асоціативних карт як засобу пошуку внутрішнього ресурсу особистості Висновок до розділу 2 РОЗДІЛ 3 ЕМПІРИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ МЕТАФОРИЧНИХ АСОЦІАТИВНИХ КАРТ НА ВНУТРІШНІЙ РЕСУРС ОСОБИСТОСТІ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ 3.1 Обґрунтування вибору методів дослідження 3.2 Аналіз результатів дослідження 3.3 Формуючий експеримент та перевірка ефективності корекційної програми Висновки до розділу 3 Звертайтесь. ел.пошта irenka@i.ua Fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100017248744751
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Аналітична теорія особистості близька до теорії класичного психоаналізу З. Фрейда, оскільки має з нею багато спільних коренів. Головним джерелом розвитку особистості К. Юнг вважав природжені психологічні чинники. Людина отримує у спадок від батьків готові первинні ідеї - "архетипи". Деякі архетипи універсальні, наприклад ідеї Бога, добра і зла, і властиві усім народам. Одним з найбільших вкладів Юнга в сучасну психологію вважається введення понять "екстраверсія" і "інтроверсія". Ці дві основних спрямованості одночасно є присутньою в кожній особі, але одна з них є домінуючою і визначає вектор розвитку людини. Так, екстраверсія є виявленням цікавості до зовнішнього світу. Відповідно екстраверти знаходять сили і енергію в спілкуванні з навколишніми людьми. Вони легко йдуть на контакт з незнайомими, комунікативні, доброзичливі, часто дуже балакучі і активні. Взаємодіючи з оточенням, екстраверт розвивається, як особистість, тому йому складно дається вимушена самотність. Структура особистості по Юнгу, яка має повну протилежність екстраверту - це інтроверт. Людина з домінуючою інтроверсією відрізняється замкнутістю, небагатослівністю, схильністю до самотності. Інтроверт черпає енергію зі своїх внутрішніх духовних джерел, тому уникає великих шумних компаній. Зовнішній або внутрішній локус особистості тісно пов'язаний з вродженими особливостями нервової системи і темпераментом. Як правило, екстраверти мають сангвінічний або холеристичний темперамент, а інтроверти - флегматичний або меланхолічний.