Управління активами підприємства (ДП «Національна Атомна Енергогенеруюча Компанія «Енергоатом») (ID:412878)
Зміст
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ПІДПРИЄМСТВА 6
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ СТАНУ УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» 15
2.1. Аналіз складу і структури активів підприємства 15
2.2. Аналіз джерел формування активів підприємства 23
2.3. Оцінка ефективності використання активів і факторів впливу на
її рівень 32
Розділ 3. НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ
3.1. Оптимізація складу і структури активів
Висновки
Список використаних джерел
Додатки
Звертайтесь. ел.пошта irenka@i.ua
Fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100017248744751
Зразок роботи
Ефективне використання активів підприємства є найважливішим аспектом його фінансової стабільності, передумовою досягнення високих кінцевих результатів його господарської діяльності в цілому. Ефективні форми управління активами дозволяють підприємству залишатись рентабельним та збільшувати свій прибуток.
Проблема оцінки ефективності управління активами підприємства є достатньо дослідженою в економічній літературі. Питання формування та використання активів підприємства досліджували зарубіжні вчені такі як: Ф. Котлер, М. Портер, А. Сміт, А. Томпсон, Й. Шумпетер, а також українські науковці:
Разом з тим, існує ряд теоретичних і практичних проблем, які все ще залишаються невирішеними. До них слід віднести проблеми обліку і структурування активів, ефективності їх використання, вдосконалення контролю, системи обліку активів, нейтралізації впливу кризових явищ на їх формування. У ринкових умовах господарювання особливої актуальності набуває об’єктивна оцінка управління активами підприємства, а, отже і дослідження методик проведення аналізу та розроблення шляхів його покращення.
Основною метою управління активами підприємства є оптимізація їх складу, процес вибору найкращих видів їх форм організації на підприємстві з урахуванням умов і специфіки здійснення його господарської діяльності.
Об’єктом випускної кваліфікаційної роботи були економічні процеси, що виникають з приводу формування та використання активів на ДП «НАЕК «Енергоатом».
Предметом дослідження виступали теоретико-методичні засади механізму управління активами даного підприємства.
Метою випускної кваліфікаційної роботи є аналіз стану та ефективності використання активів підприємства ДП «НАЕК «Енергоатом» на основі теоретичних і методологічних основ і розробка шляхів підвищення ефективності управління активами на даному підприємстві.
Досягнення поставленої мети здійснювалося шляхом наступних завдань:
вивчити теоретичні аспекти складу та структури активів підприємства;
виконати аналіз основних показників фінансово-господарської діяльності підприємства ДП «НАЕК «Енергоатом»;
провести аналіз обсягу і структуру активів підприємства, а також, показників, які характеризують ефективність їх використання та управління ними;
обґрунтувати основні потреби в активах на плановий період;
визначити основні проблеми в системі управління активами підприємства ДП «НАЕК «Енергоатом» та розробити пропозиції по вдосконаленню системи управління активами.
Методи дослідження складають прийняті у вітчизняній науці способи і форми наукового пізнання. Як науково-пізнавальні інструменти і прийоми використані загальнонаукові методи, такі як системний, логічний, порівняльний, прогностичний, а також методи аналізу і синтезу.
ВКР складається зі вступу, трьох розділів, висновків, переліку використаної літератури і додатків.
Інформаційними джерелами даного дослідження були матеріали щорічних фінансових звітів ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017-2019 роки, наукові праці вітчизняних і зарубіжних вчених-економістів, присвячена проблемам управління і ефективного використання активів на підприємстві, наукова періодика.
Інші роботи з даної категорії: