Зразок роботи
Об'єктом дослідження є процес формування глобальної валютної системи. .
Предметом дослідження є теоретичні положення та практичні аспекти щодо розробки сценаріїв формування глобальної валютної системи.
Методи дослідження, які використовувалися в роботі: системний статистичний, порівняльний, наукової абстракції, узагальнення, спостереження, прогнозування, аналізу та синтезу.
Теоретична, методична та практична значущість отриманих результатів. Результати дослідження демонструють прогнози та перспективи розвитку ринку міжнародних валютних ринків, та підкреслюють необхідність адаптації до сучасних потреб для досягнення перспектив.
Інформаційну базу дослідження складають праці вітчизняних та іноземних науковців, а також термінологія українських та іноземних енциклопедій та словників, статистичні данні та показники звітів НБУ, ЕЦБ, СОТ
Структура роботи. Робота складається зі вступу, двох розділів, висновків, списку використаних джерел.
РОЗДІЛ 1
ТЕОРИТИЧНІ ОСНОВИ
ФОРМУВАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ ВАЛЮТНОЇ СИСТЕМИ
1.1 Економічна сутність і зміст глобальної валютної системи
Валютні відносини – це сукупність економічних відносин з приводу здійснення операцій, що здійснюються в валютах різних держав в економічній системі окремих країн, регіонів або на світовому ринку. Розвиток міжнародних валютних відносин обумовлено поділом праці, створенням світових ринків капіталу і різних фінансових інструментів, еволюцією засобів виробництва і робочої сили. Стан міжнародних валютних відносин, з одного боку, залежить від розвитку світової економіки, політичної та військово політичної обстановки в світі, з іншого - від стану економіки і політичного устрою окремих держав.
В умовах глобалізації світогосподарських взаємин потоки національного та іноземного капіталу різних держав все тісніше переплітаються між собою. Економічні та валютні кризи і несприятливі тенденції динамік світових валютних ринків негативно впливають на стан експорту та імпорту, інвестиційний клімат, розвиток ринку цінних паперів країн, включених в процес міжнародного поділу праці. Позитивні т