Звіт про проходження переддипломної практики, спеціальність облік і аудит (ID:255367)
Зміст
ЗМІСТ
РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА…………….3
1.1.Організаційно-економічна характеристика товариства з обмеженою відповідальністю ………………………………………………..3
1.2. Організація бухгалтерського обліку на підприємстві ……………...8
РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРВИННОГО, СИНТЕТИЧНОГО ТА АНАЛІТИЧНОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ……………….………………….12
2.1. Первинний облік у відділках і бригадах……………………………12
2.2. Первинний облік на фермах (комплексах)………………………….16
2.3. Первинний облік у промислових виробництвах………………...…17
2.4. Первинний облік у допоміжних виробництвах…………………….17
2.5. Складський облік…………….……………………………………….19
2.6. Організація обліку в центральній бухгалтерії…..………………….21
2.6.1. Сектор обліку коштів і розрахунків……………….………………21
2.6.2. Сектор обліку необоротних матеріальних і нематеріальних активів…………………………………………………………………………….23
2.6.3. Сектор обліку матеріальних запасів………………………......…..24
2.6.4. Сектор обліку розрахунків з оплати праці…………………...…...26
2.6.5.Сектор обліку виробництва…………………………………….…..28
2.6.6.Фінансовий сектор…………………………………...……………..29
2.6.7.Головний бухгалтер…………………………….…………………..31
РОЗДІЛ ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ РОБОТИ ТА АНАЛІЗУ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВІ………..35
3.1. Загальна характеристика планово-економічного відділу………..35
3.2. Аналіз господарської діяльності підприємства………………….40
РОЗДІЛ IV. КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНА РОБОТА НА ПІДПРИЄМСТВІ….56
4.1. Організація контрольно-ревізійної роботи…………………………56
РОЗДІЛ V. СУСПІЛЬНО-ГРОМАДСЬКА РОБОТА…………….……………63
5.1 Суспільно-громадська робота………...…………………………………….63
Додатки ……………………………………………………………………66
Зразок роботи
2.5. Складський облік
В сільськогосподарських підприємствах складське господарство організується, як правило, в центральних складах, коморах, і інших структурних підрозділах. В центральних складах зосереджено основні запаси паливного матеріалу, готової продукції для реалізації, запасних частин, мінеральних добрив та пестицидів, будівельних та інших матеріалів, закуплених у постачальників. Через центральні склади ці запаси розподіляють між структурними виробничими підрозділами.
В ТОВ «Агросвіт» товарно-матеріальні цінності на складах розмішують по секціях. Зерносховища для зерна та насіння відокремлені по секціях, що виключає можливість змішування продукції різних видів, сортів.
Певного роду продукція зберігається за допомогою спеціального маркування (ярлики, номенклатурний номер та ін.), які формуються при надходженні цінностей на склад. При зміні матеріально відповідальних осіб в обов’язковому порядку на складі проводять інвентаризацію продукції та матеріалів і складають відповідний акт (додаток Б26).
Для обліку матеріалів, які видають матеріально відповідальним особам під розписку оформлюють картки складського обліку. Дані матеріальні ціності на складі видаються на основі встановлених лімітів з подальшим оформленням первинних документів лімітно-забірна картка на отримання матеріальних цінностей (Додаток Б1), лімітно-забірна картка на отримання запасних частин (Додаток Б5).
Для підтвердження інформації про фактичну кількість з наявною продукції, товарно-матеріальних цінностей час від часу проводять інвентаризацію, на основі якої складають інвентаризаційний опис (Додаток Б12). Інвентаризаційний опис товарно-матеріальних цінностей застосовується для інвентаризації запасів (сировини, матеріалів, готової продукції, МШП тощо).
В складському обліку, важливе значення надається операціям з купівлі або продажу товарно-матеріальних цінностей, первинний облік яких формується за допомогою первинних документів як рахунок-фактура (Додаток Б7). Рахунок-фактура є основним документом, згідно з яким оплачуються отримані товари чи послуги відповідно до вказаних умов. Відповідно при здійснені вантажних перевезень в Товаристві основним документом на вантаж є товарно-транспортна накладна (Додаток Б8).
Що дня на основі первинних документів в складському обліку робляться записи в Книзі (картах) складського обліку, після кожного запису виводять залишок. Дані відомостей витрачання кормів, лімітно-забірних карт та інших нагромаджувальних документів завідувач складу заносить у Книгу (карту) в міру їх закриття, але не пізніше першого числа наступного за звітним місяця. Бажано лімітно-забірні карти зберігати разом із регістрами складського обліку.
Щомісяця матеріально відповідальні особи на підставі первинних документів складають Звіт про рух матеріальних цінностей, у двох примірниках і подають його в бухгалтерію разом із документами, що підтверджують надходження та витрачання матеріалів. Отримані дані порівнюються із записами в Книзі (картках) складського обліку. Приймаючи звіти, працівники бухгалтерії перевіряють правильність їх складання, таксують і визначають суми обігу і залишків у грошовому вираженні.
Інші роботи з даної категорії: