Робота командира механізованого взводу з організації бойових дій взводу при переході до оборони в умовах відсутності зіткнення з противником (ID:1064193)
Зміст
Зміст
Вступ……………………………………………………………………………….3-4
Розділ І. Загальні положення………………………………………………….3-12
1.1. Мета оборони, види оборони, умови переходу до оборони. Вимоги до оборони……………………………………………………………5-7
1.2. Організація озброєння, бойова техніка механізованого взводу на БМП. Розрахунки бойових можливостей…………………………7-9
1.3. Схема опорного пункту механізованого взводу. Організація системи вогню………………………………………………………………...9-10
1.4. Порядок і послідовність обладнання позицій взводу в інженерному відношенні……………………………………..…………………..11-12
Розділ ІІ. Робота командира механізованого взводу з організації бойових дій взводу при переході до оборони в умовах відсутності зіткнення з противником……….....................................................................................…..12-21
2.1. З’ясування завдання……………………………………………….12-14
2.2. Оцінка обстановки……………………………………………..….15-16
2.3 Прийняття рішення………………………………………………..16-18
2.4. Бойовий наказ……………………………………………………...18-21
Розділ ІІІ. Порядок ведення оборонного бою в особливих умовах…………………………………………………………………………...22-26
3.1. Ведення оборони вночі………………………………..……………...22
3.2. Ведення оборони вдень………………………………...…………22-24
3.3. Ведення оборони в місті з урахуванням досвіду ООС (АТО)….24-25
3.4. Ведення оборони в лісі……………………………………………25-26
Висновок…………………………………………………………………...…...27-28
Список використаної літератури…………………………………….…………29
Додатки
Зразок роботи
Вступ
У даній курсовій роботі буде розглянуто тему: «Робота командира механізованого взводу з організації бойових дій при переході до оборони в умовах відсутності зіткнення з противником».
Важливим елементом даної теми є поняття роботи командира механізованого взводу з організації оборони, саме під час зайняття оборони та розміщення всіх йому наявних чи приданих засобів під час здійснення оборонних дій в умовах відсутності зіткнення з противником, тобто в умовах тиші без відбиття вогню противника.
Крім того, в курсовій роботі буде розглянуто такі питання як робота командира підрозділу по організації та веденню бою підлеглими, приданими та підтримуючими підрозділами, розширена та ускладнена високою динамічністю бойових дій сучасного загальновійськового бою, наявністю нової різноманітної техніки та озброєння, та швидкою зміною обстановки під час бою. Успіх бою буде залежати від умілої його організації, ретельної та всебічної підготовки особливо на місцевості це є важливим фактором наближення умов до реального бою. Від того, наскільки ефективно буде реалізуватися цей фактор, буде залежати хід бою та його результат. Тільки робота на місцевості дозволяє командиру скласти модель бою, дати можливість найбільш повно врахувати фактори, які впливають на виконання бойового завдання. Основою всієї роботи командира на місцевості буде уточнення рішення, що було прийнято по карті. На основі цього буде проводитися вся його подальша діяльність з організації бою на місцевості, та ефективність тих рішень які він буде приймати в ході ведення бою.
Особлива увага буде спрямована на розгляд питань ведення оборонного бою при безпосередньому зіткненні з противником. Оскільки наша військова доктрина, як відомо, носить суто оборонний характер. Це означає, що ми не почнемо військових дій, якщо не піддамося збройному нападу. Якщо ж противники розв'яжуть війну, то ми змушені будемо з самого її початку відобразити збройне вторгнення агресора і лише після цього перейти в рішучий наступ. Тому, велику увагу приділяють обороні в теорії військового мистецтва, а також в практиці бойової підготовки військ.
Досвід ООС (АТО), що цілком спрямований на стійке утримання наших позицій показав, що найголовнішим елементом зайняття оборони в умовах відсутності зіткнення з противником є скритне та приховане зайняття рубежу або місцевості для здійснення оборонних дій. Також важливу роль грає маскування техніки та позицій, адже за новітніми технологіями безпілотні летальні апарати прогресують та розвідують всі найбільш загрозливі напрямки наших підрозділів та постійного збору інформації про наші дії. Тому саме скритність, прихованість і елементи маскування є невід’ємними діями при зайнятті оборони в умовах відсутності зіткнення з противником.
Актуальність даної теми полягає в тому, що досвід проведення ООС (АТО) свідчить про активні дії дрібних підрозділів – відділення, взвод. Тому, як командир відділення чи взводу організує бойові дії, залежить не тільки виконання завдання, але й життя особового складу.
Інші роботи з даної категорії: